Vincas

Kategorija
Radę namus
Apie gyvūną
Visi trys meilės įsikūnijimai ir nors jiems margas pasaulis dar baisokas, bet labai greit progresuoja ir žmogų myli labai labai labai:)
Pasakoja jų globėja Kotryna, vedanti juos iš BijauBijau pasaulio į PasaulįAšMyliu!:)
 
„Margė-Bela, kažkaip jai limpa abu vardai, na Margė gal pravardė, ne vardas. 🙂 Tai pati aktyviausia ir komunikabiliausia, jau visur kur būna žvilgsniu mane seka, bėgiodama laisvai lauke vis užšoka ant manęs ir bando veidą nubučiuot.
 
Vincas (rudesnis), drąsiausias, jau mėgsta vienas pats tyrinėt pasaulį. Domisi visais kvapais ir garsais, labai ryžtingai ėjo pats pirmas susipažint su mūsų Koda. Bet taip pat labai švelnus su žmogum, mėgsta prisiglaust.
 
Mukas, trumpiausiom kojom, bet masyviausia galva ir sunkiausias. 😀 Pats bailiausias, pirmą dieną kai paleidom šuniukus tik ieškojo kur slėptis, vakar jau lakstė kartu su sese ir broliu. Bet naujoj aplinkoj ar kai būna kas baisesnio mėgsta kur nors į patamsį kišt nosį. Bet labai greit mažėja jo baimė, jau vakar buvo išvertęs pilvą lauke laisvas, kad kasyt, glaudžiasi ir prie žmogaus jei daugiau nėra prie ko.“
 
O mes pridursim, kad šuniukai tik trys dienos pas globėją ir porgresas iškart žaibu atėjo – mažyliai nebuvo buvę lauke per savo keturis gyvenimo mėnesius. Dabar jie kvėpuoja pilna krūtine ir ieškom jiems tokių pat laisvų, gerų žmonių – šuniukams draugų. Mažyliai sveria apie 6-7kg ir dar kokiu kilogramu pasunkėję liks tokie, iki 10kg svorio, ilgesnėmis kojytėmis meilybės.
Tik į namus, tik draugystei.
Kai paaugs padėsim pasirūpinti jų kastracijomis.
Dėl mažylių aplankymo ir pasirinkimo prašom skambinti globėjai tel.: 865556694
 
Prašom apsilankyti globos namuose, dirbam kasdien, įskaitant ir savaitgalius, ir šventines dienas, nuo 8 iki 16val. Tel.: 861232964 (iki 16val) arba 861232962 (po 17val)
O mes visada laukiam ir esam be galo dėkingi už jūsų kad ir keleto eurų indėlį padedant mums padėti jiems:
Utenos rajono gyvūnų mylėtojų draugija
Įm. kodas: 184211367
a.s. LT417044060002546192, SEB bankas
Mus galite paremti per PayPal:
https://www.paypal.com/cgi-bin/webscr?cmd=_s-xclick&hosted_button_id=4079633
https://bank.paysera.com/popup/pay/pick_payment_email
 
Ačiū Kotrynai už šuniukų globą, o Elvyrai Skomskytei už puikias jų foto:)