Voveraitė

Kategorija
Radę namus
Apie gyvūną
Voveraitė:) Su uodega kaip mano vaikystėje stikliniams pieno buteliams šepetys būdavo:) Rusvai raina, liaunutė kaip smilgutė su mėlyna akyte, kurios spalva kasdien vaistus lašinant po truputį šviesėja iki grįš iki normalios, sveikos akies (labai tikimės, kad taip ir bus, nes ne vienam taip ir buvo – pagydoma). Užkėliau fotografuotis aukštai ant narvo, nes kitaip buvo neįmanoma – ji tik strykt ir jau sėdi ant pečių, murkia, kad net ausų būgnelis spengia, nukeli, padedi ant žemės, atsistoji, o ji KABARAI KABARAI ir kaip medžiu į pačią viršūnę – sėdi ant pečių, murkia, kad net ausų būgneliai spengia. Žodžiu, nėra išsigelbėjimo nuo jos meilumo ir bendravimo džiaugsmo:)
Katė kokių reta – jai visi patys pačiausi senų seniausi ir gerų geriausi draugeliai, nėr skirtumo – jai visi meilės begalinės objektai.
Katytė jau sterilizuota.
Kad graži, pastelinė, kad meili matosi ir iš foto, tikimės, kad Jums norisi, Jūs svajojot visą laiką apie meilią ir bele kaip drąsią katę nuo pirmos akimirkos bele kuriuose namuose – tai, prašom – Voveraitė.
Prašom apsilankyti globos namuose, dirbam kasdien, įskaitant ir savaitgalius, ir šventines dienas, nuo 8 iki 16val. Tel.: 861232962
O mes visada laukiam ir esam be galo dėkingi už jūsų kad ir keleto eurų indėlį padedant mums padėti jiems:
Utenos rajono gyvūnų mylėtojų draugija
Įm. kodas: 184211367
a.s. LT417044060002546192, SEB bankas
Mus galite paremti per PayPal:
https://www.paypal.com/cgi-bin/webscr?cmd=_s-xclick&hosted_button_id=4079633