Vyžiukas

Kategorija
Išlydėti
Apie gyvūną
Šįryt Vyžiuką, kurį laiką buvusį Dominyku, radom mirusį… be jokios matomos ligos požymių….
Man jis kažką primena… kažkokį personažą iš.. fantastinio filmo:) Tos akys labai įdomios, tamsios, forma jų, galva, ausyčių pastatymas. Žodžiu, Vyžius įdomus šuniuks:) Nedidelis, tik ilgomis kojytėmis, liaunutis, stirniukas, jei pasvėrus tai gal kokius aštuonis, maksimum dešimt kilogramų tesvertų. Jam gal apie septynis metus gali būti. Jau buvęs pas mus, jau po to šeimininką radęs, o tada šeimininkui liga, ant patalo, nėra vilties… žodžiu, Vyžius vėl pas mus. Jam čia gerai, tik mums nelabai, nes kampų viduje neturim, o jis vieną šiltąjį užima, tiesiog plyštam per siūles kaip to kampelio reikėtų kitam atlaisvinti.
Vyžiuks mielas, meilus, tvarkingas. Oi, dar nepasakiau, kad labai sargus, o mielas tai tik tam, kuris savas. Tarkim, pas mus, jis meilus visiems darbuotojams, visiems savanoriams, visiems kas ateina ir ne vieną kartą pro jį praeina, jis nuskenuoja, kad esi savas ir tave laisvai praleidžia, o jei ateina nauji žmonės, tik tam kartui ir jo neprilaikysi tai praeinantį pro šalį bando pagauti. Sulaikyti?na, taip, susilaikytų kai jo dantukai už skverno užsikabintų:) Na, neperplėštų, nepultų kandžioti ir draskyti, bet dantukų žymės liktų, tai jį reikia prilaikyti ir tada gerai, praeina pro jį be didelio vargo. Bet va, ne tas, kuris bet kurį pamatęs iškart ant kelių kariasi – jis pirma palauks pusvalandį, apsvarstyt, kvapą įsimins, tada paglostysi, pakalbinsi ir jau būsi pripažintas prie negaudomų Vyžiuko dantukais.
Kam sargo kambarinio?Draugo?
Prašom apsilankyti globos namuose, dirbam kasdien, įskaitant ir savaitgalius, ir šventines dienas, nuo 8 iki 16val. Tel.: 861232962
O mes visada laukiam ir esam be galo dėkingi už jūsų kad ir keleto eurų indėlį padedant mums padėti jiems:
Utenos rajono gyvūnų mylėtojų draugija
Įm. kodas: 184211367
a.s. LT417044060002546192, SEB bankas
Mus galite paremti per PayPal:
https://www.paypal.com/cgi-bin/webscr?cmd=_s-xclick&hosted_button_id=4079633