Žirnis

Kategorija
Radę namus
Apie gyvūną
Čia Žirnis – nu nepaprastai mielas, geras, meilutis, ramus šuneliukas. Nedidukas kaip žirnis. Sveria kaip… dešimt žirnių? Na, nes jei jau jis žirnis ir sveria 10 kg, tai tokia matematika;)
Ir jau labai labai nors prie žaizdos dėk! Ir toks gerutis, mielas su visais – žmonės, šunys, katės jis visiems vienodą meilę rodo. Man jam apibūdinti venas žodis – GERAS. Bet toks žodis, kuris ne tik reiškia, kad geras (;) ), bet jame telpa.. bandykim pajausti, ne tik įprastai perskaityti žodį. Tada pajusim kas telpa. Išskirtinis būtent tuo – gerumu begalybėje.
…Hmmm.. jei kam ankstų savaitgalio rytą skaitant nesiseseka viską taip iš gilumos išjausti:)), tai jau tikrai daug kartų pavartojau žodį „geras“ ir jau tikrai tapo aišku:)
Nereiškia niekam jokių pretenzijų, visada laimingas pats ir galvoja, kad visi aplink yra tokie patys laimingi:)
Žirniui gal kokie 8 metukai, kastravom, dantukus apžiūrėjom, vakcinavom, čipavom, nu žodžiu, padaryta dėl jo viskas, tik liko gerus gerus namus surasti.
Kadre dar laksto Serbentėlė, bet ji namus jau rado ir į juos išvyko, trepsiukas Žirinis tik į Jus ritas;)
Prašom apsilankyti globos namuose, dirbam kasdien, įskaitant ir savaitgalius, ir šventines dienas, nuo 8 iki 16val. Tel.: 861232964 (iki 16val) arba 861232962 (po 17val)
O mes visada laukiam ir esam be galo dėkingi už jūsų kad ir keleto eurų indėlį padedant mums padėti jiems:
Utenos rajono gyvūnų mylėtojų draugija
Įm. kodas: 184211367
a.s. LT417044060002546192, SEB bankas
Mus galite paremti per PayPal:
https://www.paypal.com/cgi-bin/webscr?cmd=_s-xclick
https://bank.paysera.com/popup/pay/pick_payment_email