Aina

Kategorija
Radę namus
Apie gyvūną
Aina labai miela draugė. Rūpestinga. Sauganti. Prisirišanti, besimeilinanti. Aršiai saugos jei reikės, ypač nuo kitų šunų, kad būtum tik jos draugas, su kitais tau nebūtina irgi draugauti;) Aina tuo pasirūpina, kitus šuniukus aploja ir laiko, kad jie neis prie tavęs ir tu liksi tik jai vienai. Na, tai biškiuką ir egoistė;) Kaip ir mes visi, ar ne?;)
Smulkutė, apie dešimt kilogramų manyčiau, nes ausys tai tikrai daug sveria, ne tik į aukštį, kai reikia tilto apačia jei važiuoji tai žiūrėti, kad neviršytum leidžiamo, kad tilto nenugriautum;)
Taigi, miela, bendraujanti, meili, loji, kaip išsiaiškinom, apie 6 metų amžiaus tikriausiai, o dar ir gyvenimo sąlygos Ainos nebuvo ją tausojančios tai tas metus kitus išvaizdai prideda, nejaunina. Bet dabar jau atsigavusi, drąsi, atkutusi, veikli.
Operuota užsikišusi ašarų liaukutė, dar reikės nusivežti pasirodyti okulistui, regėjimas nėra superinis viena akyte, bet tikim, kad tai nesutrukdys jai susitikti žmogų, kuriam tai nesudarys problemų.
Sterilizuota Aina, vakcinuota ir visa kita.
Prašom apsilankyti globos namuose, dirbam kasdien, įskaitant ir savaitgalius, ir šventines dienas, nuo 8 iki 16val. Tel.: 861232964 (iki 16val) arba 861232962 (po 17val)
O mes visada laukiam ir esam be galo dėkingi už jūsų kad ir keleto eurų indėlį padedant mums padėti jiems:
Utenos rajono gyvūnų mylėtojų draugija
Įm. kodas: 184211367
a.s. LT417044060002546192, SEB bankas
Mus galite paremti per PayPal:
https://www.paypal.com/cgi-bin/webscr?cmd=_s-xclick&hosted_button_id=4079633
https://bank.paysera.com/popup/pay/pick_payment_email