Aira

Kategorija
Išlydėti
Apie gyvūną
Aira. Išlydėjom mielą mūsų senolę. Džiaugiuosi dėl to, kad ji buvo pas mus, kad teko su ja būti, ją glostyti kai buvo palikta tokiame amžiuje kai jau turėtų būti tik dėkojama, kad jie buvo su mumis, kad jie yra su mumis. Bet buvo kaip buvo, Ačiū Airai, kad buvo su mumis.
Aira. Miela be galo šunelė. Labai laimingas būtų vyresnio amžiaus žmogus galėdamas ja rūpintis, kartu vaikštinėti, vienas kitam kompaniją palaikyti, pasikalbėti, kasdenius džiaugsmus aptarti – saulė šviečia, lietus lašnoja, vėjas gaivina, debesys plaukia. Aira priimtų, išklausytų, pasidžiaugtų uodega pavizgindama. Gaila, kad ji kartu su savo šeimininke negali laiko leisti, tiek metų, jau apie keturiolika šunytei, būtų viena kitą palaikę. O Aira dar labai ir netgi labai stipri, kol kas jai viskas gerai, sveikatos nusiskundimų neturi, užsigrūdinus, nereikli nei vietai, nei maistui. Keletą mėnesių po Uteną be sustojimo zujo, reikia juk jėgų turėti taip diena iš dienos, be poilsio. Kol pasigaut pavyko. O tada pasirodė, kad ji labai bendraujanti ir jau kai greta, kai nurimo, tai visai nei baikšti šunytė, nei ką. Akys tapo ramesnės, kailiukas pasitaisė, šonai ne tokie įdubę kaip kad tą lakstymo laiką, bet jau nesustorės, jau ne tas amžius, ji iš lieknųjų senjorų tarpo.
Aš tikiuosi, kad ji vis dėl to dar sutiks protingą vyresnio amžiaus žmogų, kuris norės būtent jos į kompaniją.
Prašom apsilankyti globos namuose, dirbam kasdien, įskaitant ir savaitgalius, ir šventines dienas, nuo 8 iki 16val. Tel.: 861232962
O mes visada laukiam ir esam be galo dėkingi už jūsų kad ir keleto eurų indėlį padedant mums padėti jiems:
Utenos rajono gyvūnų mylėtojų draugija
Įm. kodas: 184211367
a.s. LT417044060002546192, SEB bankas
Mus galite paremti per PayPal:
https://www.paypal.com/cgi-bin/webscr?cmd=_s-xclick&hosted_button_id=4079633