Raina ir juoda-Rainoji

Kategorija
Radę namus
Apie gyvūną
Raina ir juoda – ypatingai apvalainos, minkštutės, trumputės apie 2,5mėn. amžiaus katytės. Apvalios galvytės, o paėmus kaskart apsidžiaugi kad turi progą tokį minkštą, švelnų, mielą gyvūniuką paniurkyti. Jos nelabai mėgsta kai jas niurkai, ausytes vos atgal atlenkia, akis išsprogina, bet, ką gi, sėdi, kenčia kol jas išglostai, iškalbini, išmyluoji. Paleidi ir neria šonan, atsisuka ir žiūri iš toliau – atsako į niurkymą bendraudamos žvilgsniu:)
Buvę visai laukinukės, šnypštukės namų aplinkoje greitai daro pažangą, socializuojasi. Įkelsiu dar video kur matosi rainoji kaip gerai atsipalaidavusi, žaidžia o globos namuose jas pamatę pamanytumėt, kad jos sėdi, tūno guoliukyje ir nieko neveikia. Tai žinokit joms tik reikia jų aplinkos, Jūsų, namų ir viskas iškart pasikeičia. Nesibaiminkit imti ne visai drąsų katiniuką, dar smagiau kai po savaitės pamatai visišką jo pasikeitimą, jautiesi pamalonintas:)
Kai paaugs pasirūpinsim jų sterilizacija.
Čia rainosios skelbimas ir foto:
Prašom apsilankyti globos namuose, dirbam kasdien, įskaitant ir savaitgalius, ir šventines dienas, nuo 8 iki 16val. Tel.: 861232962
O mes visada laukiam ir esam be galo dėkingi už jūsų kad ir keleto eurų indėlį padedant mums padėti jiems:
Utenos rajono gyvūnų mylėtojų draugija
Įm. kodas: 184211367
a.s. LT417044060002546192, SEB bankas
Mus galite paremti per PayPal:
https://www.paypal.com/cgi-bin/webscr?cmd=_s-xclick&hosted_button_id=4079633