Akva

Kategorija
Radę namus
Apie gyvūną

Goja ir Akva iš vieno kiemo. Abi šunytės maistą susiurbia tą pačią akimirką kai jį pamato akimis, nereikia joms net prisiliesti. Tai tuo viskas pasakyta. Nuo jas kankinusių visų rūšių gyvių padėjo vaistai. Dabar šunytėms stiprėti ir gražėti. Jei įmanoma dar būti gražesnėmis. Akva, pati dar vaikas, tuoj turės vaikų ir jos kitas etapas laukia, o Gojai ieškomi namai.

Beje, pasvėrėm, Akvos svoris iki – 12kg., bet po šuniukų matyt bus lengvesnė.

Akvai – vaikui, meilybei, širdutei ieškoma namų globa jos besibaigiančio nėštumo, apsiruošimo gimdyti ir vaikučių auginimo laikui. Sakot, sunku?Sudėtinga?Problemos? Kas turėjo augančią šuniukų šeimą žino, kad taip, sunkumų būna kai jie pradeda lakstyti į šalis, tačiau visa kita – stebėjimas kaip mama rūpinasi, kaip šuniukai pradeda atsimerkti, knerkia ir cypčioja pradžioje ir pradeda vos tik kojytės laiko stovėti, loti:) kai matai visa tai tas kas plūsta iš vidaus kompensuoja visus sunkumus, patiri ir gauni nepalygint daugiau nei gali duoti pats.
Žodžiu, viskas įmanoma.

Prašom apsilankyti globos namuose, dirbam kasdien, įskaitant ir savaitgalius, ir šventines dienas, nuo 8 iki 16val. Tel.: 861232964 (iki 16val) arba 861232962 (po 17val)
O mes visada laukiam ir esam be galo dėkingi už jūsų kad ir keleto eurų indėlį padedant mums padėti jiems:
Utenos rajono gyvūnų mylėtojų draugija
Įm. kodas: 184211367
a.s. LT417044060002546192, SEB bankas
Mus galite paremti per PayPal:
https://www.paypal.com/cgi-bin/webscr…
https://bank.paysera.com/popup/pay/pick_payment_email