Goja

Kategorija
Radę namus
Apie gyvūną

Goja – iki dviejų metų amžiaus, iš povyzos, sudėjimo kažkiek primenanti spanieliukę, Akva – neturinti metų ilgakojė smulkia galvyte ir stambesniu kūneliu, kuris dabar dar ir pasikeitęs – tuoj gimdys.
Gojos šuniukai išdalinti, paskutines tris mergytes žinom kas pasiėmė ir esam dėl jų ramūs – ten jomis pasirūpins taip gerai kaip įmanoma ir dar laiku paimtos, nes taip apleistos, aptekusios visais įmanomais gyviais, paskutinės dvi buvo jau ir silpnos nuo kasdienės kovos kas jas kasdien graužė, nuo joms tinkamo maisto trūkumo, nes jau tik kiek mamos pieno tik turėjo, kurio jau praktiškai nebuvo, apie kitą maistą patylėsim. Kiti šuniukai kur ir kaip išdalinti?Nežinom, belieka tikėtis, kad pasiėmė sąžinę turintys.

Abi šunytės maistą susiurbia tą pačią akimirką kai jį pamato akimis, nereikia joms net prisiliesti. Tai tuo viskas pasakyta. Nuo jas kankinusių visų rūšių gyvių padėjo vaistai. Dabar šunytėms stiprėti ir gražėti. Jei įmanoma dar būti gražesnėmis. Akva, pati dar vaikas, tuoj turės vaikų ir jos kitas etapas laukia, o Gojai ieškomi namai.
Goja stebėtinai gera šunelė – labai gražiai vaikšto su pavadėliu, ramiai, nesitampo, nesiblaško, eina greta, jei ko neramu, iš viso prie kojų eina kaip pagal komandą, grakšti, lygi eisena, kaip žirgo ristūno:) Jaunutė, bet nėra hiper aktyvi – jai svarbu žmogus, bendravimas, video matosi kokio gerumo, mielumo, švelnumo šunytė, tiesiog dovana, bet tik jos nusipelniusiems. Šeimos šunytė, draugė visų ir visada.

Maždaug mėnesio bėgy bus galima jos sterilizacija, tuo bus pasirūpinta, tai galima padaryti jau ir iš naujų namų. Beje, pasvėrėm, kad jos dydis taptų aiškesnis besidomintiems – 12kg.

Prašom apsilankyti globos namuose, dirbam kasdien, įskaitant ir savaitgalius, ir šventines dienas, nuo 8 iki 16val. Tel.: 861232964 (iki 16val) arba 861232962 (po 17val)

O mes visada laukiam ir esam be galo dėkingi už jūsų kad ir keleto eurų indėlį padedant mums padėti jiems:
Utenos rajono gyvūnų mylėtojų draugija
Įm. kodas: 184211367
a.s. LT417044060002546192, SEB bankas
Mus galite paremti per PayPal:
https://www.paypal.com/cgi-bin/webscr…
https://bank.paysera.com/popup/pay/pick_payment_email