Amora

Kategorija
Radę namus
Apie gyvūną
Amora, arba kiti vadinam Mora, nuostabus gyvūnas. Toks, kuriam nereikia aprašymo, užtenka pamatai akis, kuriose, dieve, kiek jos akyse! Tokia miela santūri rami meilė, net pavydu, esu greitesnė už save, viskas manyje įvyksta pirmiau nei įvyksta ir man tiesiog juodai pavydu skleidžiančių tokią ramią viską aprėpiančią meilę. Šunelė išskirtinė savo stotu, ūgiu, formomis, laikysena, eigastimi, prieraišumu, paklusnumu, protingumu, ramiu, švelniu reagavimu į kitus gyvūnus, į žmones, tiesiog išskirtinai šilta, miela, gera begaliniai.
Pražydo Amora, išsiskleidė savo džiaugsmą pamačius pas ją ateinantį žmogų rodo net strikinėdama į orą, dainuodama, linksmybę akimis spinduliuodama į kitas visatas. Begaliniai pas ją viskas gera ir gražu:)
Kurto mišrūnė. Pasaka. Sterilizuota. Vakcinuota, viskas dėl jos apdaryta, o Jūs, tikiu, dėl jos padarysit dar daugiau jei tai apskritai įmanoma, nes bus apdovanota ne ji, bet Jūs kaip jos draugai.
Kad galėtumėt suteikti jai namus turėsit labai pasistengti;)
 
Prašom apsilankyti globos namuose, dirbam kasdien, įskaitant ir savaitgalius, ir šventines dienas, nuo 8 iki 16val. Tel.: 861232964 (iki 16val) arba 861232962 (po 17val)
O mes visada laukiam ir esam be galo dėkingi už jūsų kad ir keleto eurų indėlį padedant mums padėti jiems:
Utenos rajono gyvūnų mylėtojų draugija
Įm. kodas: 184211367
a.s. LT417044060002546192, SEB bankas
Mus galite paremti per PayPal:
https://www.paypal.com/cgi-bin/webscr?cmd=_s-xclick&hosted_button_id=4079633
https://bank.paysera.com/popup/pay/pick_payment_email