Kelmučiai

Kategorija
Radę namus
Apie gyvūną
O šiandien atsivežėm kelmučių, prisirinkom čia netoliese, Stūgliuose, žinot, ten, visai greta Tauragnų, ten miškai miškingi laukai, gražu, žalia, Tauragnas netoliese, kiti netoliese, na, ir grybai auga. Kelmučiai. Kaiptyč turėjom kelmą, Jūsų kažkieno atvežtą, jau panaudotą, bet mums labai ir labi reikalingą ir tinkamą ir va, matot, labai laiku – pasodinom kelmučių. Tiksliau, patys sulipo, susisodino, kaiptyč toks kelmo patogus kaip bliūdelis prikabintas, tai tame bliūdelyje visas penketukas ir nutūpė. Nei sodint, nei rikiuot, patys – pamatė, kad patogu, ramu ir va, tupi.
Vargeli… labai gražu, bet labai daug vargo, nes penkis išdalint tai ne vieną. Net ir su vienu gali vargas namų neradimo tįstis kaip tas, virvagalys – iš paskos ir ilgai, o jau kai penki! Patikėkit, mes kačiukus mylim taip stipriai, kad jų nei vieno nenorim pas save matyti, dalinkimės, a?Po kelmutį visiems (penkiems) į namus ir nuo pat tos akimirkos buvęs mūsų vargas taps Jūsų džiaugsmeliu. Smulkučiai katiniukai, apie 2,5mėn amžiaus bet kuriam atneš džiaugsmą jei tik žmogus džiugesį apskritai jaučia. Būna pasitaiko kai gožia viską juodas debesis, džiugesys neprasiskverbia nei pro plyšį, nei pro rėtį, tai, žinokit, čia viskas nuo požiūrio priklauso – visi esam laimingi tiek, kiek norim tokiais jaustis, va, norėsim, kad jam, tam, kairėje arba tam dešinėje geras gyvenimas ateitų, atrasim, kad ir mums nuo to tik į gera. Juk mums gera iš tikrųjų tik tada kai kitam gera, netikit?
Išbandykit, va, kelmučiai;)
Viskuo pasirūpinsim – nuo parazitų, vėliau kastracijos, viskuo padėsim, viską priimsim kad tik padėtume jiems.
Būdami dėl jų, laukiam Jūsų.
 
Prašom apsilankyti globos namuose, dirbam kasdien, įskaitant ir savaitgalius, ir šventines dienas, nuo 8 iki 16val. Tel.: 861232964 (iki 16val) arba 861232962 (po 17val)
O mes visada laukiam ir esam be galo dėkingi už jūsų kad ir keleto eurų indėlį padedant mums padėti jiems:
Utenos rajono gyvūnų mylėtojų draugija
Įm. kodas: 184211367
a.s. LT417044060002546192, SEB bankas
Mus galite paremti per PayPal:
https://www.paypal.com/cgi-bin/webscr?cmd=_s-xclick&hosted_button_id=4079633
https://bank.paysera.com/popup/pay/pick_payment_email