Aukselis

Kategorija
Išlydėti
Apie gyvūną
Leukemija ir gydymas nepadėjo, tik užtęsė, bet neilgam, jo neliko…
Ryžas katinas problema. Ne todėl,kad ryžas, bet kad katinas. Ir lauke. Prie daugiabučio. Taip atrodo iš pirmo žvilgsnio, to, įprastojo mums, standartinio vertinimo – benamis katinas – problema. Bet iš tikrųjų tai problema ne katinas, ne apie katiną ir ne katine. Problema musyse. Jau kitaip nepasakysi. Mes (bendrine prasme, Mes, Žmonės) laikom kačiuką, po kelių mėnesių jis mums nusibosta, išmetam jį į lauką ir tada sakom – problema, katinas valkatauja. Griūk per galvą! Ot, gudručiai esam!:)
 
Dabar apie šį katinėlį – kad neseniai išmestas tai aišku iš to, kad lauke ir meilutis, lipšnutis, dėk kur nori, ant rankų imk ir neškis. Ir jam apie 6-7mėn. Tai jau galėčiau be komentarų. Jaunutis, meilus katinukas savaime nebus meilutis. Buvo ką tik gudručio laikomas. Dabar, va, problema.
 
Ieškomi bent jau laikini globėjai, nes jį imam, kastruojam, nublusinam, nukirminam ir fotografuojam, iš namų dovanojam ir tikrai nekils problemų auksiniam katinukui namus rast, arba, kitas variantas, beveik tas pats, tik skirtumas tas, kad jis iškart randa nuolatinius namus.
Bus ilgaplaukis, uodega pūsta, didžiulis ir ramaus būdo, mielas Aukselis.
 
Labai labai laukiam Jūsų, rokiškėnai (Rokiški, ar girdi?) skambučio ir strimgalviais išpildom Jūsų norą – vežam Aukselį laikinai ar nuolatine globai.
869886699