Dibsis ir Goldas. Dibsis

Kategorija
Radę namus
Apie gyvūną
Būna trys viename, bent jau aš tokią kavą žinau net jos negerdama, būna dar kas nors kai vieną gauni, antra įskaityta. O čia du kaip vienas arba jei padalinsi tą vieną tai bus du, bet draugeliai kaip turi būt – abu viename voljeriukyje gyvenę – Dibsis ir Goldas ir tikrai nereikia vargti aiškinant kuris yra kuris, nes Dibsis kaip iš akies luptas dibsis, net su kokarda pakaklėje, šauniai ausis iškėlęs, liežuvį per petį persimetęs, trumpas kojeles išsidėliojęs taksiškai trumpais žingsneliais minantis už nugaros auksinį dvelksmą jaučiantis jam ant kulnų lipant Goldui suprantančiam, kad Dibsiukas mažuliukas, trumpuliukas visame kame turi būti/eiti pirmas, kad matytųsi, kad neprapultų auksiniame gelsvo kailio bangavime, kuris ruošiasi dar labiau pabrangti – pailgėti ir sušvelnėti mylinčioms rankoms glostant, biškį kartais pešančioms šukoms taisant ir kedenant Goldo snukutį pūsčiojant dėmesingam, mielam jo ir Dibsio šeimininkui, abiejų drauge besidžiaugiant ir pavydiems praeiviams galva kraipant nusiunčiant plačią šypseną – einu aukštai iškelta galva, abu kartu ir visi kaip šeima.
Nes ateisi Tu ir sakysi „Ooo, koks mielumas, koks grožis, būkit abu mano draugai, Dibsi ir Goldai, Jūs nusipelnėt būti ir toliau kartu, aš nusipelniau Jūsų, bukim komanda, būkim šeima.
 
Abiems apie keturi metai, Dibsiukas spirgas apie 7-8kg Goldas su visom kasom apie 10-12kg.
 
Šunelius fotografavo Paulius Kozlovas. Ačiū!:)
 
Prašom apsilankyti globos namuose, dirbam kasdien, įskaitant ir savaitgalius, ir šventines dienas, nuo 8 iki 16val. Tel.: 861278782 (iki 16val) arba 861232962 (po 17val)
O mes visada laukiam ir esam be galo dėkingi už jūsų kad ir keleto eurų indėlį padedant mums padėti jiems:
Utenos rajono gyvūnų mylėtojų draugija
Įm. kodas: 184211367
a.s. LT417044060002546192, SEB bankas
Mus galite paremti per PayPal:
https://www.paypal.com/cgi-bin/webscr?cmd=_s-xclick&hosted_button_id=4079633