Aušrius

Kategorija
Radę namus
Apie gyvūną
Esu jau kartą sakiusi – Aušrius, ojoj, koks katinas! Visų pirma jis labai striukas ir drūtas, kietas ir sunkus. Nėra didelis, tik labai kompaktiškai apvalainai pilnai sudėtas. Reikia pamatyti, paglostyti ir pajustumėt ką turiu omeny, nes kitąkart sunku ir aprašyti tą jausmą ar tą vaizdą. Fainas iš išvaizdos tokių drūtų vyrukų mylėtojams, ir dar fainesnis jei patinka MEILŪS katinukai. Aušrius būtent toks – suuuuper mielus. Tiesiog kaip medus prie bitės prilimpa, taip ir Aušrius – kaip magnetukas CAKT ir prisitvirtina:)Ir murkia, ir iš paskos seka, ir galvą iškėlęs nepalieka metro atstumo kad nufotografuoti, reikia mosuoti, prašyti ir visaip kaip rodyti, kad Aušriau, būk gerutis, laikyk atstumą, laikyk atstumą, nefokusuoja tavęs nors tu ką!
Bet Jūs nelaikykit jokio atstumo, čia ne mašinų eilutė rytais į darbą nenutrūkstama gradinėle judanti kai reikia nepriartėti, kad nesusidurti, nesisaugokit, čia, atvirkščiai, leiskit, kad CAKT ir priliptų – geri dalykai lai limpa, jei jie neša meilę. O Aušrius ją neša ir dar kaip – CAKT!
Prašom apsilankyti globos namuose, dirbam kasdien, įskaitant ir savaitgalius, ir šventines dienas, nuo 8 iki 16val. Tel.: 861278782 (iki 16val) arba 861232962 (po 17val)
O mes visada laukiam ir esam be galo dėkingi už jūsų kad ir keleto eurų indėlį padedant mums padėti jiems:
Utenos rajono gyvūnų mylėtojų draugija
Įm. kodas: 184211367
a.s. LT417044060002546192, SEB bankas
Mus galite paremti per PayPal:
https://www.paypal.com/cgi-bin/webscr?cmd=_s-xclick&hosted_button_id=4079633