Pilkutis

Kategorija
Išlydėti
Apie gyvūną
Pilkutis. Tarsi daugiau rytietis nei šiaurietis. Nors, pala… gal šiauriečiu irgi galima būtų pavadinti – akys vos įkypos ne tik rytiečiams būdingos:)Tai tos akutės mažutės įžambios, katinukas tarsi pastoviai prisimerkęs, miegantis. Bet jis ir ramus be galo, tiesiog ramybė, nors visai jaunutis, metų dar neturintis. Smulkutis, bet apvalutis, kaip kamuoliukas. Minkštas, trumpučio, tankaus kailiuko. Daugiau kuklus nei drąsus tai ant rankų galima paimti pasigavus, galima glostyti ir pratintis kad sekantį kartą jau drąsiau ir gal būt net pats liptų, murkauti pradėtų. Buvęs visiškas bailiukas, bet jau pats mato, kad laikas nustot bijot kad greičiau namus susirasti. Ir mes taip manom – gana jam šiam melsvai pilkam grožiui pas mus vienam su katinais sėdėti, lai jau eina į namus ir gal juose turės galimybę ir į lauką išeiti, lai žolytės paragaus, smėlyje pasivolios.
Vis dar į akytę kasdien lašiukus lašinam, bet jau čia jam matyt tik namuose tas reikalas pasitaisys, vis dar patraiškanoja kasdien, ech… greičiau jam gauti individualų dėmesį, namus ir tokie dalykai susitvarko.
Kastruotas, žinoma, ir visa kita.
Prašom apsilankyti globos namuose, dirbam kasdien, įskaitant ir savaitgalius, ir šventines dienas, nuo 8 iki 16val. Tel.: 861278782 (iki 16val) arba 861232962 (po 17val)
O mes visada laukiam ir esam be galo dėkingi už jūsų kad ir keleto eurų indėlį padedant mums padėti jiems:
Utenos rajono gyvūnų mylėtojų draugija
Įm. kodas: 184211367
a.s. LT417044060002546192, SEB bankas
Mus galite paremti per PayPal:
https://www.paypal.com/cgi-bin/webscr?cmd=_s-xclick&hosted_button_id=4079633