Bartas

Kategorija
Radę namus
Apie gyvūną
Šuns vardas Bartas, smulkesnio nei vokiečių aviganis sudėjimo, apie 7 metai, gyvena lauko sąlygomis prie būdos, kaip ir daugumoje, nuo seno, ir ne tik kaimuose taip.
Bet tai nereiškia, kad jis prie tos būdos norėjo, tiesiog taip jau buvo įprasta ir ne taip seniai pasikeitė, kad šuo tapo draugu kai priimamas gyventi kartu, būna greta savo žmonių jeigu ne visą laiką kambaryje tai laisvai išleidžiamas į lauką arba turintis būdą/voljerą lauke, bet daugumoje galintis pasirinkti kiek būti ten, o kiek po savo teritoriją laigyti, savo šeimininkų į lauką išeinant tykoti, kad kartu saule ir grybais pasidžiaugti, uogauti eiti, prie upės maudytis, muses gainioti, iš kiemo vyti… Nu žodžiu, toks gyvenimas  dabar jau Barto siekiamybė. Buvo kartais einant į mišką kartu imamas, tik kad retai, bet visada buvo drausmingas, pašauktas grįždavo, nuo šeimininko per toli ir nesitraukdavo pats, tik takus aplink išuostydavo, teritoriją apibėgdavo ir iškart grįždavo, nebėgo nuo grandinės nebandė jos išvengti, pernelyg šunys geri draugai, priimantys visa ką likimas jiems būna skyręs.
Neliko Barto šeimininkų. Jis vienas. Tikrai bus geras, draugiškas ir kitiems, prisiriš ir nepaleis iš akių. Nenorim jam grandinės, nes, matot, nėra už draugystę ir atsidavimą tvirtesnio daikto, net grandinės tam neprilygsta. Bent jau iš šunų pusės, jie nežino kas yra išdavystė, jie tai ne mes šiaip jau…
Dabar jis Ignalinos rajone, Meikštų kaime, bet sutarus galime atvežti į vieną ar kitą pusę. Tik jau ne prie grandinės, skaitykit nuo pradžių skelbimą jei manysit kitaip. Čia draugas, kuris už Jus stos kad ir kas.
Tel nr. 867260969 Violeta, 868055923 Romualdas