Rainiukas

Kategorija
Katės
Apie gyvūną
Čia rainiuks mažiuks (apie keturių mėnesių, jau kastruotas), smulkutis, tik nuotraukos didina, o ir akys matyt irgi visą katinuką išpučia kai tokios dideliausios apvaliausios ir į mus žiūri, nieko daugiau nematai tik KAIP APVALU!
Bet po to kai nufotografavau išsigandusį tada tokį patį ir į rankas pasiėmiau, išglosčiau. Ilgai glosčiau, kokia dešimt minučių ir pasakojau, kad nebijotų, kad viskas gerai bus, na, žinot, visas tas banalybes kai ką nors guodžiam taigi kalbam vardan kalbėjimo, nes kad ir ką sakytum, svarbiausia dažniai pasirink tinkamus, raminančius dažnius, balso tembrą ir katinukas klausys, patikės ir nurims. Aprimo, nesiplėšė nuo rankų, kai paleidau nėrė staigiai, bet jau akys po to nebuvo tokio didumo, jau sumažėjo. Pagalvokit, jei taip kasdien po dešimt minučių ir namuose, ramioje aplinkoje kai bus apsiuostęs, namų ramią dvasią pažinęs, tai juk greitai taptų jaukiu mažyliu. Jo broliuką prieš pora savaičių pasiėmė į namus tai siuntė foto, rašė kad po kelių dienų ir apsiprato, žaidžia, dūksta laimingas. Tai va.
Ieškomi namai mažyliui.
 
Prašom apsilankyti globos namuose, dirbam kasdien, įskaitant ir savaitgalius, ir šventines dienas, nuo 8 iki 16val. Tel.: 861278782 (iki 16val) arba 861232962 (po 17val)
O mes visada laukiam ir esam be galo dėkingi už jūsų kad ir keleto eurų indėlį padedant mums padėti jiems:
Utenos rajono gyvūnų mylėtojų draugija
Įm. kodas: 184211367
a.s. LT417044060002546192, SEB bankas
Mus galite paremti per PayPal:
https://www.paypal.com/cgi-bin/webscr?cmd=_s-xclick&hosted_button_id=4079633