Benas/Benito

Kategorija
Radę namus
Apie gyvūną
Benas arba Benito. Toks gražus šuo, toks stambus, raumeningas, nu man tai kai seiliojasi tai nelabai patinka, bet ką dabar, jiems tokiems kitaip neišeina:))Bet šiaip tai FainasDičkisEinaSau! Mielas. Labai. Geras, nepyksta kai aprengi, nurengi, o kitas mažas palei žemę, o nepasitenkinimą reiškia bele kokį jei tik priliesi ne ten, ne taip, ne per ten, o Benas gerutis. Ir ant kitų šunų nerodo nei mažiausio piktumo, tiesiog net labai rodo didelį norą eiti prie jų, tįsia per negaliu įsirėžęs, eina uostytis, uodega vizga, o kai toks tįsia norėdamas ką nors pasiekti tai beveik garantija kad ir pasieks, nes nors šunius nėra jauniklis, bet jėgos tai dievaudievau kiek, net rankas ištempia.
Kai pasiėmėm iš lauko, atklydusį, gal parą laiko klydinėjusį bent jau tą laiką, kurį žinom kai apie jį pranešė, jį smarkiai į šalis mėtė, rodos, užpakalinės kojos nelaikė. Pirmiausiai tai nuo parazitų vaistus gavo, nes blusos pas jį balių ant nugaros rengė ar suvažiavimą, nežinau, bet buvo net juoda. Keletą dienų gavo papildus sąnariams, nuskausminančius, vaikšto, tiksliau, jau kai eina tiesiai kryptį numatęs tai jau eina kaip turi būt, kaip palei liniją, bet jei koją kelt, jei šonan sukt ir jau meta mažiuką į šoną, beveik griūna galiūnas. Važiuosim pasirodyti pas traumatologą, gal rentgenas ką parodys, žinosim kaip toliau su šiuo gražuoliu, kaip jam padėt, ką pasiūlyt. Beje, gali būti, kad buvo laikomas lauke pririšamas, nes lauke jaučiasi gerai, ramiai, o voljere jam visai netiko ir nepatiko – stovi į kampą žiūri ir virkauja, seilėjasi, kampą laižo… nieko gero, išvedėm prie būdos – jau ir ramu. Bet oras atrodo tokiam trumpaplaukiam netinkamas lauke, nakčiai eina vidun, į kambarį. Žodžiu, sąlygas jam reikia atitaikyti, priežiūra jo turi būti ir kailiui, kuris irgi toks fe, riebaluotas, plaukas… na, žinot, iki šiol nelabai buvo kas liečia priežiūrą, ne pats blogiausias variantas, bet nelabai…
Ryt vėl kelionė, rentgenas, konsultacija, vaistai, papildai… Benitui reikia Jūsų pagalbos, būsim dėkingi jei prisidėsit:
Utenos rajono gyvūnų mylėtojų draugija
Įm. kodas: 184211367
a.s. LT417044060002546192, SEB bankas
Mus galite paremti per PayPal:
https://www.paypal.com/cgi-bin/webscr?cmd=_s-xclick&hosted_button_id=4079633