Bobūnia

Kategorija
Radę namus
Apie gyvūną
Kaži toks vardas neatbaidys norėtojus – Bobūnia?:) Nes nu ji Bobūnia vardu. Katytė labai meili žmogui, bet kitų kačių tai nemėgsta, nepripranta, kad jų aplink ją tiek kad net zuja. Gal ją ir tas zujumas nervina, o tarkim Leopoldas kartu gyvenantis, jam dzin jei ką nervina jo iš vieno galo į kitą kraustymasis, jis vis zuja, vis sukasi apie kojas, lipa ant kelių, meilinasi, glaustosi, ranką gaudo, kad jį paglostytum, tai Bobūnia, erzinasi, net apurzgia jį, o Leopoldui, kaip sakiau, dzin, jis negirdi, nesinervina ir toliau zuja:) Ir dar stengiasi Bobūnią glostančią ranką sau pasiimti, pasisavinti, kad glostytų jį, Leopoldą:)Tai ir stovi, va, Bobūnia, ausytes net atlenkusi, bando jį atgrasinti. Bergždžiai:)
O Bobūnia neseniai pas mus tai prie minios kačių dar nepratusi, bet pratinasi, jau dalyvauja po kambarį nors ir su paurzgimais ant jų visų. O šiaip meili, miela, tuoj murkianti, letenėlėmis minkanti. Trumputė, apvalutė, galvute kaip arbūzas.
Sterilizuota.
Prašom apsilankyti globos namuose, dirbam kasdien, įskaitant ir savaitgalius, ir šventines dienas, nuo 8 iki 16val. Tel.: 861278782 (iki 16val) arba 861232962 (po 17val)
O mes visada laukiam ir esam be galo dėkingi už jūsų kad ir keleto eurų indėlį padedant mums padėti jiems:
Utenos rajono gyvūnų mylėtojų draugija
Įm. kodas: 184211367
a.s. LT417044060002546192, SEB bankas
Mus galite paremti per PayPal:
https://www.paypal.com/cgi-bin/webscr?cmd=_s-xclick&hosted_button_id=4079633