Marčius

Kategorija
Katės
Apie gyvūną
Pilnas vardas Martynas (juk nesupyks kiti martynai?), bet galima trumpinti įprastai – Marčius:)
Nu nes toooks dailutis, kiekvienas plaukelis padėtas ten kur reikia – vietoje, gražiai, tvarkingai. Kailiukas taip gražiai ryžai rainuotas, minkštutis, o dar kai neliestas, nesutaukuotas nuo prisilietimų tai iš viso – taip maga, taip maga, nagus niežti kad paglostyti, išniurkyti! O glosčius tik kai narve buvo, dabar nesileidžia, nes baikštus, o tada neturėjo kur dėtis ir galėjau sau į sveikatą kiek širdis geidžia ar laikas leidžia, glostyti.
Bet jau eina kontaktan:) pats ateina, prieina, netoliese atsisėda, o ištiestą ranką, pirštus pauosto, nebėga kaip akis išdegęs slėptis kai pritupi – smalsiai stebi, žinoma, pasiruošęs, jeigu ką tai jau nerti neatsigręžiant:) Tokie jau tie katinukai marčiukai kol baikštumą nenugali smalsumas ir noras būti glostomam, kol nenugali bendravimo troškimas ir pažinimo ilgesys. Tada socializacija ritasi kaip akmenukai nuo kalno viršūnėje išjudinti.
Marčiui apie 6-7 mėn., kastruotas ir visa kita ir jau labai norisi jam pas Jus namuose kur nors pradėt slapstytis kad po mėnesio išlįstų ir taptų Jūsų dideliausiam džiaugsmui katinuku naminiu.
Prašom apsilankyti globos namuose, dirbam kasdien, įskaitant ir savaitgalius, ir šventines dienas, nuo 8 iki 16val. Tel.: 861278782 (iki 16val) arba 861232962 (po 17val)
O mes visada laukiam ir esam be galo dėkingi už jūsų kad ir keleto eurų indėlį padedant mums padėti jiems:
Utenos rajono gyvūnų mylėtojų draugija
Įm. kodas: 184211367
a.s. LT417044060002546192, SEB bankas
Mus galite paremti per PayPal:
https://www.paypal.com/cgi-bin/webscr?cmd=_s-xclick&hosted_button_id=4079633