Čipas

Kategorija
Radę namus
Apie gyvūną
Gaila, žinoma, kad tik tokios nuotraukos, kad negalima pasigrožėti, tačiau net ir iš jų į mus, matom, žvelgia jaunas, puikus šuo. Vokiečių aviganio mišrūnas Čipas. Draugiškas su žmonėmis, su vaikais, norintis bendrauti ir mokytis. Čipui dar nėra ir dviejų tai jam mokytis, mokytis ir mokytis kaip kažkada pasakė, ar tariamai pasakė, vienas įžymus žmogus, kuris dabar nėra populiarus, tačiau žinomumas jo dėl to nenukentėjo:) Bet tiesos tuose žodžiuose daug, nes mokomės iš gyvenimo ir visą gyvenimą. Taip ir Čipas – jis mokytinas ir net labai – žingeidus, smalsus kas net ir iš užu voljero tinklo matosi. Žvitrus, energingas ir tuo pačiu mielas. Įpratęs būti vedamas pasivaikščioti, paleidžiamas palakstyti, o pašauktas atbėga prie žmogaus – tai čia jau geriau nei kad sakyčiau komandas moka, nes „sėdėt“, „gulėt“ tai čia jau tik šiaip, pažaidimui, o kai atbėgt pašaukus čia jau kitas lygis!:)
Gyveno voljere ir buvo vedžiojamas ir be galo mėgsta pasivaikščiojimus (o kaip gi kitaip!) Žino kas yra antsnukis, t.y. jo nesibaido, na, jam nereikia, bet jeigu ką, jeigu Jums prireiktų… oi, na, ne tai, kad Jums užsidėti, bet jam uždėti, bet tikrai, sakyčiau, perteklinis toks Jūsų noras būtų:) Į kiemą įžengus svetimam praneša apie tai, bet nėra piktas, aršus sargas.
Net nežinau ką dar pridurti prie jo puikių savybių aprašymo, tačiau jau ir iš to ką paminėjau aišku, kad tai puikus šeimos šuo, jam ieškomos neprastesnės nei buvusios sąlygos, t.y. voljeras ir pasivaikščiojimai – pasilakstymai, ar aptverta teritorija, ir draugystė, daug draugystės. Ir pagarba naujam šeimos nariui.
Šiuo metu jis Varėnos r., bet galima organizuoti ir pavėžėjimą, padėti pavežti, nors… na, jau dėl tokio gražuolio galima ir patiems pasivažinėti, ar ne?:)
861232962