Prospanas

Kategorija
Radę namus
Apie gyvūną
Metų pusantrų, toks jau kaip ir užaugęs, bet visai šviežias:)Na, jei būtume nepaėmę būtų per laiką ir sugedęs. Ilgai neišsilaikysi tokiu gražiu jei esi gimęs naminiu, taigi, turi turėti žmogų, kuris padėtų šiame gyvenime keliu savu eiti. Drauge, vienas kitą paspyrus petimi kad tvirčiau – Tu katinui maisto, dėmesio, katinas Tau dar daugiau, tiksliau visko ką duodi tu ir dar plius. Žmogui vis geriau, jam pastangų mažiau įdėt, grąžos gauna ir tuo ką mato, jaučia, ir tuo ko net nežino gavęs. Geras ūpas, aura, vaistas nuo ligų, terapija ir tam, ir kitam, ir dar kitam ir visa tai Tau, žmogau, nuo jo, Tavo augintinio.
PROSPANAS. Nes tikrai gydo:) Katinukas vardu Prospanas. Pagaliau turiu Pauliaus darytas nuotraukas – matosi kokio šviežumo grožis:)
O kad jis dar ir geras geras flegmiškas, mielas, draugiškas bele koks su visais katinukas tai juk beveik įprasta tokiems pūkiams. Jie kažkodėl, va, pūkus papūtę ir plemso gražuoliai, ramūs kaip belgai:)
 
Kastruotas ir vis kita. Ir dar – katinukui teigiamas leukemijos testas, šiuo metu jam viskas gerai ir tikimės, kad bus gerai daugybę metų, nes tai įmanoma, kaip kad įmanoma, kad neturėdamas tokio teigiamo testo katinukas kuo nors susirgtų ir iš sveiko pataptų netaip sveiku. Kaip kad visa kas gyva – sveika tol kol sveika. Taip ir Prospanas, tikiuosi, jį ir vardas parems, ir naujas geras Jo Žmogus ir abudu eis per gyvenimą vienas kitą džiugindami. Namuose turėsit tik vieną katiną, na, ir galit turėti keletą šunų, tas testas jiems įtakos jokios nedarys, jis tik savo rūšiai NE.
Prospanas globojamas namuose, dėl jo skambinti globėjai tel.: 867214189
 
O mes visada laukiam ir esam be galo dėkingi už jūsų kad ir keleto eurų indėlį padedant mums padėti jiems:
Utenos rajono gyvūnų mylėtojų draugija
Įm. kodas: 184211367
a.s. LT417044060002546192, SEB bankas
Mus galite paremti per PayPal:
https://www.paypal.com/cgi-bin/webscr?cmd=_s-xclick&hosted_button_id=4079633