Damulka

Kategorija
Radę namus
Apie gyvūną
Turėjau va tiek nuotraukų (čia jau išmėtytos panašios ir neišėjusios) ir kaip negalėjau liautis ją fotografuoti, taip negalėjau atrinkti žmonišką kiekį nuotraukų – sukėliau nežmonišką ir patys pažiūrėkit kodėl – tiesiog negalėjau atrinkti, nes ne katė, o bombikė:)
Tešliukas Saldainiukas Kubikė Damulka:) Trumputė, apvalainutė, netgi labiau tešliukė, apvalia galvute, dailiomis nedidelėmis – damiškomis letenėlėmis, laikančiomis visą tą aptakų, minkštą kūnelį, lūpikė viena vos aukščiau, akutė irgi viena vos siauresnė – tai čia toks žavumo etalonas, o dar pridėkim, kai žmonėms tai sakoma „linksmų plaučių“, jukus, o katei reiktų sakyti – ne ji juki, bet į ją žiūrint pasijunti pats jukus (ot, žodis!:) )
Paėmėm šį stebukliuką tada visai suvargusią katytę vėlai rudenį nuo Ignalinos Maximos, su seniausiai ją kankinusiu gripu, užpūliavusiomis akimis, kad net apie ją pranešęs žmogus sakė, jog katė akla, išdurtomis akimis, jų nėra. Kosinti, čiaudinti, kūdutė…
Na ir atsigavo Damulka, atsimaitino, įsilinksmino, įjukino mus visus – tik pakalbink tai ima vartaliotis geriau nei pavartoma, ir taip ir šiaip, ir kitaip, nespėji sekt jos pozų ir mimikos – gražumėlis:) Kai kurias nuotraukas specialiai neatverčiau – nepaguldžiau kad geriau jos snukeliuką žavų matytumėt ir norint geriau įsižiūrėti kompo vartyt kaip kad ji vartosi nereikėtų – žiūrėkit ir stebėkitės – iš kur tiek pas katytę aptakaus, šilto mielumo ir, vis to paties – jukumo?:)
Meilutė, pagyvenusi katytė, gal iki dešimt metų jau gali būti, bet smagi tokia, miela paimti ir glostyti. Puiki katutė. Vis dar su nesibaigiančia jaučiama – girdima sloga, kuri nesibaigia visiškai ir gali būti, kad bus jai iki gyvenimo galo, nebent vasaros saulė jai turint galimybę laimingai pienių pievoje vartaliotis ją išdžiovins ir uždžiovins visam laikui.
Bet ką tas truputis pašnarpštimo lyginant su gėriu, kurį patiri matydamas, glostydamas, žinodamas ir jausdamas. Niekis.
Damulkai, tikiu, atsiras toks pat žavus jos žmogus, kuris nepjaus pienių pievos.
 
Prašom apsilankyti globos namuose, dirbam kasdien, įskaitant ir savaitgalius, ir šventines dienas, nuo 8 iki 16val. Tel.: 861278782 (iki 16val) arba 861232962 (po 17val)
O mes visada laukiam ir esam be galo dėkingi už jūsų kad ir keleto eurų indėlį padedant mums padėti jiems:
Utenos rajono gyvūnų mylėtojų draugija
Įm. kodas: 184211367
a.s. LT417044060002546192, SEB bankas
Mus galite paremti per PayPal:
https://www.paypal.com/cgi-bin/webscr?cmd=_s-xclick&hosted_button_id=4079633