Šelbis

Kategorija
Radę namus
Apie gyvūną
Atrodo prieš savaitę ar mažiau, dalinausi kūtvėlinio Šelbio postu (https://gyvunugloba.com/portfolio_page/selbis/) – buvo dar labai varganomis akutėmis, pirma diena gavęs vaistus, dabar, štai, vaistai puikiai viekia, akutės atsimerkė, dar pora dienų ir nereikės jų visai, tada tik kailio tvarkymas, nu jau tas Šelbio kailis, patys matot – kažkoks nesusipratimas:) Bus susipratimas kai bus iššukuotas, išmaudytas ir „išpūstas“ Nu norėčiau pamatyt pas Jus namie jį „išpūstą“, ne pas mus, nes čia sudėtinga, dar vėjas perpūs, o be to, išmaudžius, turi būti tikrai šilta, kad neatkristų mažius tai kaip jį sutvarkyti jam nepakenkiant ir Jums parodant kokio gražumo mažylis?Oi… nežinau nežinau, dar labai tikiuosi, kad kuriam tikrai kirs į akį kad paimtų ir susitvarkytų, nes kai į kampą įsprausti turėsim mes tvarkyti, tada jau jo foto įkėlus prasidės stumdynės ir Šelbis atiteks vienam iš Jūsų, kurie dabar dvejoja. Kiti liksit musę kandę be be be:)
Tai…gal vis dėl to patys?:)
Šelbiui apie 4-5mėn. amžiaus, nešiojamas, šukuojamas, tik reikia už kojos laikyti (ta prasme, prilaikyti apskritai, ne tai kad vien tik už kojos:) ), nes laukia momento kada nerti palovėn, paspintėn ar dar kurion nors skylėn. Bus flegmiukas tiek kiek ir ilgaplaukis suvelti savo šukuoseną mėgstantis katinukas. Tik netinginukams, meditaciją šukuojant katinus išpažįstančiam:)
 
Prašom apsilankyti globos namuose, dirbam kasdien, įskaitant ir savaitgalius, ir šventines dienas, nuo 8 iki 16val. Tel.: 861278782 (iki 16val) arba 861232962 (po 17val)
O mes visada laukiam ir esam be galo dėkingi už jūsų kad ir keleto eurų indėlį padedant mums padėti jiems:
Utenos rajono gyvūnų mylėtojų draugija
Įm. kodas: 184211367
a.s. LT417044060002546192, SEB bankas
Mus galite paremti per PayPal:
https://www.paypal.com/cgi-bin/webscr?cmd=_s-xclick&hosted_button_id=4079633