Donis

Kategorija
Radę namus
Apie gyvūną
Šiurkštukai, ypač tokių spalvų – juodi su įrudžiu tai pusę savo amžiaus praleidžia laikomi „ai, toks pagyvenęs..“, o kad jo išvaizda tik tokia – barzdotas tai ir pagyvenęs rodosi:)
Donis irgi nėra senas, gal kokių trijų metų nedidelis, trumpakojis, ilgo kūnelio šunius, bet barzda sendina (girdit, vyra?:) )
Mielas, bendraujantis, sugrįžtantis kai išsirauna į priekį ir pakvieti pažiūrėt ko šaukei „šaukei, vade, ko šaukei?“ Pasitikrinęs, kad reikalas niekinis, grįžta į pirmas pozicijas. Bet neužmiršta pribėgęs nugriūti prie kojų ir būti paglostomas.
Draugystei, kaip ir visi. O kaip kitaip, juk patys sakom „šuo geriausias žmogaus draugas“ Nuo seno girdėjau tokį pasakymą, nors šunys draugais pradėti iš tikrųjų laikyti, kambaryje, prie žmogaus, dar ne taip ir daug metų atgal. Iki tol tik pasakymas buvęs, nors nesuprast iš kur jis toks buvo jei kambarinių šunų, ne prie garažų pririštų, buvę ant vienos rankos pirštų suskaičiuoti;)
Taigi, Donis. Laukiam.
 
Prašom apsilankyti globos namuose, dirbam kasdien, įskaitant ir savaitgalius, ir šventines dienas, nuo 8 iki 16val. Tel.: 861232964 (iki 16val) arba 861232962 (po 17val)
O mes visada laukiam ir esam be galo dėkingi už jūsų kad ir keleto eurų indėlį padedant mums padėti jiems:
Utenos rajono gyvūnų mylėtojų draugija
Įm. kodas: 184211367
a.s. LT417044060002546192, SEB bankas
Mus galite paremti per PayPal:
https://www.paypal.com/cgi-bin/webscr?cmd=_s-xclick&hosted_button_id=4079633
https://bank.paysera.com/popup/pay/pick_payment_email