Dora

Kategorija
Radę namus
Apie gyvūną
…Fantastiškas šuo… aš apšalus…
Jei kas mylit retriverius (ar yra čia retriveriško grožio ir charakterio gerbėjų?) tai čia tiems, kurie neturi vietos bute dideliam, storam retriveriui, tai Dora su savo 15-18kg svoriu matyt jau įsitalpintų:)
Juokauju, dažnai vietos turim tiek kiek norim, ne tiek kiek turim:) Svarbu noras ir mokėjimas tvarkytis (vedžiojimai, sportas, skiriamas dėmesys ir laikas bendravimui ir pan.)
Ji minkšta minkšta, su laisva oda paniurkymui:)Kailiukas švelnutis kaip ir pati jaunutė, metų neturinti šunelė. MIela jetus jetus:)) Ir norisi tokią nekaulėtą, minkštutę apkabinti ir netgi gal ir pakelti, tik nelabai, galima, bet tikriausiai nerekomenduojama. Ji be penkių minučių (arba gal kilogramų) tešliukas gali būti:) Nu be galo, be galo:))
 
Dora jau sterilizuota. Galėtumėt jau ir patys ją imti ir džiaugtis, o operacija bele kokiu atveju būtų jau mūsų rūpestis. Kad tik greičiau ji gautų bendravimo, glostymų. Ją ir užmyluot galima per tą jos visą, kompleksišką mielumą:))
Prašom apsilankyti globos namuose, dirbam kasdien, įskaitant ir savaitgalius, ir šventines dienas, nuo 8 iki 16val. Tel.: 861232962
O mes visada laukiam ir esam be galo dėkingi už jūsų kad ir keleto eurų indėlį padedant mums padėti jiems:
Utenos rajono gyvūnų mylėtojų draugija
Įm. kodas: 184211367
a.s. LT417044060002546192, SEB bankas
Mus galite paremti per PayPal:
https://www.paypal.com/cgi-bin/webscr?cmd=_s-xclick&hosted_button_id=4079633