Liucyja

Kategorija
Radę namus
Apie gyvūną
Prieš keletą dienų dalinausi postu apie laimingai radusią namus mažulytę Vyšnią. Gal ką suėmė pavydas, kad kažkam toks stebukliukas Vyšnytės pavidalu teko?
Tai, va, čia Liucyja – ji tokia pat meilybė, tiesiog tirpstanti kaip sniegas prieš kaitrią balandžio saulutę pamačius žmogų. Ji leidžiasi ir ima lydytis kai ją kalbini ir glostai, imi ant kelių. Ji taip stipriai glaudžiasi, liaunasi kvėpuoti ir mano, kad neišleisdama nei garso nenuvys nuo savęs to, kuris ją glaudžia. Nuostabi, mažulytė katės dydžio, gal apie 5 kg tesverianti mažylė, gal iki dviejų metų amžiaus.
Taip sunku matyti tuos mažuosius mūsų draugus, priverstus būti pririštus, uždarytus, o žmonių nusprendusių įsigyti augintinį tiesiog nėra tiek, kiek jų, tų laukiančių.
Tikiu, kad šis nežemiškas grožis kažką užkabins, kažką privers krūptelėti ir ištarti „oi, tai Ji…“ Ir Liucyja ras namus. Artimiausiomis dienomis bus pasirūpinta jos sterilizacija.
Prašom apsilankyti globos namuose, dirbam kasdien, įskaitant ir savaitgalius, ir šventines dienas, nuo 8 iki 16val. Tel.: 861232962
O mes visada laukiam ir esam be galo dėkingi už jūsų kad ir keleto eurų indėlį padedant mums padėti jiems:
Utenos rajono gyvūnų mylėtojų draugija
Įm. kodas: 184211367
a.s. LT417044060002546192, SEB bankas
Mus galite paremti per PayPal:
https://www.paypal.com/cgi-bin/webscr?cmd=_s-xclick&hosted_button_id=4079633