Dryžius

Kategorija
Radę namus
Apie gyvūną
Dryyyžius. Jau net nežinau ar įmanu daugiau spindėt žvilgėt, būt minkštesniam, puresniam.
(Na, kadangi tikrai žinau, kad viskas įmanoma, nėra neįmanomų dalykų, tai pateiksiu ir kitų tokių pat pačių pačiausių:) )
Bet dabar apie šį neįmanomąjį:) Jis didžiulis minkštulis, o reikia neužmiršti, kad jam viso labai tik kokie septyni mėnesiai, tai jis pagal savo amžių milžinas (CHI, ir vėl – jo brolis dar didesnis, tuoj ir jį parodysiu:))) )
Spalvos, rašto, ką jau čia, nėra čia apie ką ir kalbėti, turim akis, matom, reikia tik turėti proto, kad tuoj apsispręsti, o jau paėmus turėti kantrybės, ir katinukas bus Jūsų. Jis dabar chebroje, tai paimtam vienam gali būti iš pradžių liūdna, ilgu, gali vaikščioti ieškodamas, pamiauksėti, lindės pradžioje kur pasislėpęs bet tokį periodą praėjus viskas bus gerai. Jam daugiau dėmesio, švelnumo, pakalbinimų ir greičiau apsipras.
Vakcinuotas, kastruotas ir visa kita.
Neapsakomo grožio Dryžius klinikoje kur globojamas apie tris savaites, jau pilnai apsipratęs, su besikeičiančiu personalu susidraugavęs, jį papirkęs. Mane kad ir pirmą kartą matydamas, bet jam jau įprastoje vietoje, elgėsi beveik visai drąsiai, leidosi glostomas, o kai fotografavau jo brolius, seses, tai pats lindo uostinėtis ir net glaustėsi į ranką. Žodžiu, laukiniu jo niekaip nepavadinsi. Įkelsiu ir trumpą jo video mūsų pažinties.
Katinukas globojamas klinikoje, adresu Donelaičio 10, gavo vietą stacionare šeimininkų laukti. Galite jį pamatyti kasdien nuo 9 iki 20val, o šeštadieniais nuo 8 iki 16val.
868678900