Dūminis

Kategorija
Radę namus
Apie gyvūną
Apie juos visada sunkiausia. Rašai rašai, pasakoji pasakoji ir tos pasakos taip ir lieka lyg pasakos. Nes jie baikštukai, dažnas, kaip kad šis iš viso laukinukas, kuris namuose pratintųsi ilgai, gal pusę metų, o gal metus kad jau ateitų ir skreite nutūptų, o gal tik palei kojas glaustytis pradėtų, tai kam tokių reikia jei žmonės mes retas, labai retas suprantam kitą kad negali visi būti vienodai meilūs, dailūs, glostomi ir atbėgti vos pašaukti.
Tai nepasakosiu pasakų, jos kartojasi ir kartojasi, jau kas skaitot tai mintinai žinot, kas neskaitot vistiek mano ilgo pasakojimo apie ilgą adaptaciją neperskaitysit, nedaskaitysit, nes net tam neturit laiko, gal kantrybės, o gal tiesiog noro. Mus veda norai, kuriuos keliam į pirmą vietą ir per juos nesimato net šio dūminio grožio, nesimato, nes nenorim matyti.
Liūdnai apie linksmą (jei rastų namus, kuriuose po metų būtų jau linksmas) katinuką. Pernai vasarą jam buvo apie keturi mėnesiai, gal penki, tai dabar bus apie metai. Ir tik dabar, pavasariop jau galim jį normaliai apžiūrėti per atstumą – iki šio pavasario pamatydavom tik šmurkšteliant kur nors į landą. Nesirodė net iš tolo. Po beveik metų pradėjo rodytis, prieiti galima panašiai per pusantro metro, jei mėginsi arčiau jau ners į landą. Tai va, Jums grožis dūminis, kurio niekam nereikia, nes nėra noro, labai liūdna, bet ką bepadarysi – viskas eina kartu – džiaugsmas ir skausmas, šviesa ir liūdesys.
 
Prašom apsilankyti globos namuose, dirbam kasdien, įskaitant ir savaitgalius, ir šventines dienas, nuo 8 iki 16val. Tel.: 861232964 (iki 16val) arba 861232962 (po 17val)
O mes visada laukiam ir esam be galo dėkingi už jūsų kad ir keleto eurų indėlį padedant mums padėti jiems:
Utenos rajono gyvūnų mylėtojų draugija
Įm. kodas: 184211367
a.s. LT417044060002546192, SEB bankas
Mus galite paremti per PayPal:
https://www.paypal.com/cgi-bin/webscr?cmd=_s-xclick&hosted_button_id=4079633
https://bank.paysera.com/popup/pay/pick_payment_email