Mėlynė

Kategorija
Radę namus
Apie gyvūną

Nu toks juokingai mielas žavus katinukas!:) Jo išraiškos tokios žaviai nustebusio vaiko kai dairosi aplink išplėtęs akutes bandydamas suvokti įvertinti kas aplink vyksta?
O vyksta aplink daug kačių gyvenimas, kurį dabar ir bando Mėlynė pažinti, suvirškinti ir atitinkamai elgtis. Kai kuriose foto tai iš viso kaip nulieta statula! Ar ne?:) Žavus Mėlynė.
Metų pusantrų ne daugiau dviejų. Stambių kaulų, ilgų kojų, liaunas, ilgas ir raumeningas, viskas viename. Dailus, nors reikės šonus dar raumenukais apsiauginti, nes maisto gaudavo-negaudavo ar nedagaudavo. Greta jo, poroje nuotraukų matosi jo mama katė – smulkesnė, vyresnė, rami katytė. Mėlynė irgi ramus, mielas, geras katinas, be pretenzijų ir piktumų ar susireikšminimo – jis geras, draugiškas, nepurškiantis, nesidraskantis, priimantis kaip yra ir susitaikantis.
Kol kas tik suduoti vaitai nuo parazitų, suvakcinuotas, po dešimt dienų bus kastruojamas. Galit rezervuoti, galim tartis.
Prašom apsilankyti globos namuose, dirbam kasdien, įskaitant ir savaitgalius, ir šventines dienas, nuo 8 iki 16val. Tel.: 861278782 (iki 16val) arba 861232962 (po 17val)
O mes visada laukiam ir esam be galo dėkingi už jūsų kad ir keleto eurų indėlį padedant mums padėti jiems:
Utenos rajono gyvūnų mylėtojų draugija
Įm. kodas: 184211367
a.s. LT417044060002546192, SEB bankas
Mus galite paremti per PayPal:
https://www.paypal.com/cgi-bin/webscr…
https://bank.paysera.com/popup/pay/pick_payment_email