Džekė

Kategorija
Radę namus
Apie gyvūną
Džekis ir Džekė, Vaikas ir mama. Džekiui apie metai, Džekei apie tris. Abu kompatkiški, nors į kišenę kaip dauguma norėtų ir netelpantys, bet čia kitos kategorijos žmonių šunys gali būti. Fu, kaip pasakiau – šunys! Na, jie šunys, taip, rūšis, bet nuskambėjo… nes jie pirma draugai, o tik po to šunys:)
Abu šitie biškį specifiniai, bet tik biškį, nes ne iš tų, kur nuo akimirkos pirmos jau glėbyje ir veidą laižo. Džekei reikia antros akimirkos – tada kariasi ant kelių ir net inkšdama nori meilę parodyti. Taip, jau šunys kaip moka meilę rodyt, tiesiog akis badančiai, nenorėdamas ir tai suprasi:)
Džekę reikia pavedžioti ir pakalbinti ir to pakaks – būsi draugas. Džekį reikia pavedžioti dukart. ir tada jau ims žiūrėti patikliau. Abu sargumo kokio! Jau turėkit juos kieme tai galit būti ramūs – kol jie jame lakstys (aišku, palaidi, aptvertame, arba nuošalioje sodyboje, toliau nuo kelio, na, kad saugumas būtų jiems), bus ojoj sargai. Draugai savaime suprantama, nes prisirišimo tokio kokį jokiu lenciūgu nepasieksi. Džekė kaip šunelė labai prieraiši, ištikima, meili be galo, bendraujanti, Džekas viską nuo mamos kopina, į savo jauną galvelę dedasi. Bet, kadangi jis lapino vaikis (juk matot, ar ne?Grynas lapinas, tam nereiktų ir DNR, jokių kitų įrodymų – pažiūrėkit į galvelę ir auseles stačiai, į priekį palinkusiai įstatytas ir snukeliuką lapiuko!:) ) tai turi laukiniško atsargumo, staigumo, jam šeimininkas viskas, karalius, bet turi jam dėmesį parodyt, turi prie savęs ta meile prisirišti, kad būtų abipusiai ir todėl tvirtai.
Skelbimas šis Džekės:
 
Ieškomi geri namai, geri šeimininkai. Tikriausiai nenustebinom tokiu noru jiems tai surasti?:)
Prašom apsilankyti globos namuose, dirbam kasdien, įskaitant ir savaitgalius, ir šventines dienas, nuo 8 iki 16val. Tel.: 861278782 (iki 16val) arba 861232962 (po 17val)
O mes visada laukiam ir esam be galo dėkingi už jūsų kad ir keleto eurų indėlį padedant mums padėti jiems:
Utenos rajono gyvūnų mylėtojų draugija
Įm. kodas: 184211367
a.s. LT417044060002546192, SEB bankas
Mus galite paremti per PayPal:
https://www.paypal.com/cgi-bin/webscr?cmd=_s-xclick&hosted_button_id=4079633