JąJė

Kategorija
Radę namus
Apie gyvūną
Rutulinė Jąjė:)) Uch katytė! Jaunutė, virš metų, buvusi visiškas laukinis gyvūnas ir jau taip apsiprato, taip mus pamilo, o mes ją, kad jau raitosi vos į kambarį įėjus, meilė begalinė, reikia glostyt, ji dar labiau vartosi, dar kartą ir per nagus gauni ir vėl raitosi, vėl glostai, sukasi, stojasi, gulasi, apsisuka, persisuka, užvožia, vėl sukasi, prašosi glostukų, dalina terkštelėjimus, ant rankų net nebandyk imti – išsigąsta baisingai, juk ką tik laukinukė buvus, bet lenda po ranka – glostyk, griūna iš laimės, o pats griūni iš nuostabos ir susižavėjimo – kas per katė, a?:)
Viską aprašiau, katė ne niurkymui ant rankų, kada nors daveis ir iki to lygio, bet dabar namus pakeitus vėl kurį laiką pratintųsi prie Jūsų, prie namų, prie kvapų, prie Jūsų tvarkos.
Būčiau laiminga jei JąJė namus rastų sodyboje, kurę laką pagyventų kambaryje ir tada galėtų rinktis kur jai eiti – pamiegoti ant krosnies ar prasivėdinti pievoje už namo. Pripras prie tokio gyvenimo bus jai LĖBIS (sinonimas „lobis, gėris“:) )
Nuostabi katė, paėmę nesiskųskit jei „pagestų“ kurį laiką kol adaptuosis, visiems taip būna, net Jums taip būtų jei dabar staiga HOPA ir sėdit kur nors nepažįstamuose namuose, juk nepasidarytumėt iškart naminis, jaukus ir mielas, a?Garantuoju, kad ne. Tai va, nesitikėkit to ir iš gyvūno. Nors beveik visi to ir tikisi. Įlįskit į jų kailį, pamėginkit, daugiau suprasit kiek jiems tenka praeiti.
 
Prašom apsilankyti globos namuose, dirbam kasdien, įskaitant ir savaitgalius, ir šventines dienas, nuo 8 iki 16val. Tel.: 861278782 (iki 16val) arba 861232962 (po 17val)
O mes visada laukiam ir esam be galo dėkingi už jūsų kad ir keleto eurų indėlį padedant mums padėti jiems:
Utenos rajono gyvūnų mylėtojų draugija
Įm. kodas: 184211367
a.s. LT417044060002546192, SEB bankas
Mus galite paremti per PayPal:
https://www.paypal.com/cgi-bin/webscr?cmd=_s-xclick&hosted_button_id=4079633