Eko

Kategorija
Šunys
Apie gyvūną
Mūsų „broliukas-dobiliukas“ (šuniukas vardu Dobilas) – aktyvuolis hiper reaktyvas rado namus, bute, kambaryje ir juo jauna šeima su vaiku atsidžiaugti negali koks jis mielas, fainas ir t.t., tai, va, dar turim EKO – nu toks meiliakas, toks gerutis, toks judrumo, greitumo, staigumo įsikūnijimas ir jis viską daro greitai – bėga, slepiasi, šokinėja, pamato ir apsidžiaugia, o džiaugsmas pas jį ne tas žodis liejasi per kraštus – jam žmogus sukelia neįsivaizduojamą džiugesio bangą tarsi būtum jo amžinybę nematytas vienintelis jam pasaulyje svarbus svarbiausias.
Bėda tik, kad jis pažįstamais taip džiaugiasi, o pažįstami to nemato, nes jis iškart pasislepia būdoje svetimam į kiemą įsukus.Bet jei tas svetimas gautų su pavadėliu Eko apsivedžioti tai po pasivaikščiojimo jie jau būtų tokie pat draugai. Tai reikia tik pasivaikščiojimui nusiteikusio žmogaus ir jam tai padėtų nuspręsti dėl Eko. Labai trokštu, kad jau per šias Kalėdas džiaugtųsi kažkuo kažkur kur aš nematyčiau ir mes nematytume, bet labai labai džiaugtųsi:)
 
Eko mažutis, sveriantis gal kokius 7- 8kg labai mielas, švelnaus kailiuko, apie 9-10 mėn. amžiaus šunytis.
Prašom apsilankyti globos namuose, dirbam kasdien, įskaitant ir savaitgalius, ir šventines dienas, nuo 8 iki 16val. Tel.: 861232962
O mes visada laukiam ir esam be galo dėkingi už jūsų kad ir keleto eurų indėlį padedant mums padėti jiems:
Utenos rajono gyvūnų mylėtojų draugija
Įm. kodas: 184211367
a.s. LT417044060002546192, SEB bankas
Mus galite paremti per PayPal:
https://www.paypal.com/cgi-bin/webscr?cmd=_s-xclick&hosted_button_id=4079633