Stumbriukas

Kategorija
Radę namus
Apie gyvūną
Stumbriukas tikras pedantas – kad taip susitvarkyti kailiuką tikrai reikia tokiu būti, ypač kai turi jį sniego baltumo, pagalvokit jei vaikščiotume balti tai iš tikrųjų kiek mes balti atrodytume?:))OI, pabandžiau įsivaizduot:)) ne ne, nereikia, džiaugiuosi, kad bent tas vargas atpuola – ištisai prisižiūrėt BALTĄ kailį!:)
Stumbriuko baltas, labai trumputis ir tankutis, o dar kai niekas neglosto, galima sakyti ir purvinomis rankomis neliečia tai jis natūraliai gražus, spindi ir šviečia. Labai norisi nagus prie jo prikišti, tačiau kad tai įvyktų turi vandens nemažai nutekėti.
Vis dar pristatinėju, oi, kokius baikštukus. pradedantis aptirpinėti ledas, bet vis dar vasario mėnuo:)
Jaunas, apie 7 mėn. amžiaus, dailus, įdomaus aštraus charakterio – kiti baikštukai tiesiog slepiasi, šalinasi, o šitas drąsiai eina artyn prie tų, kuriuos įpratęs yra matyti, pauosto tiesiamus pirštus prieš tai kartais ir apšnypštęs ir glostomas nesileidžia, atšoka, gali letenėle švystelti, tik tiek, kad nepiktai, be nagų, bet parodant, kad neliesk, ne dabar. Tai kažkada, žodžiu, kažkada ir nutirps ledai, ateis pavasaris. Kai ateis drąsūs, kantrūs žmonės, kurių daugumai kačių reikia.
Prašom apsilankyti globos namuose, dirbam kasdien, įskaitant ir savaitgalius, ir šventines dienas, nuo 8 iki 16val. Tel.: 861278782 (iki 16val) arba 861232962 (po 17val)
O mes visada laukiam ir esam be galo dėkingi už jūsų kad ir keleto eurų indėlį padedant mums padėti jiems:
Utenos rajono gyvūnų mylėtojų draugija
Įm. kodas: 184211367
a.s. LT417044060002546192, SEB bankas
Mus galite paremti per PayPal:
https://www.paypal.com/cgi-bin/webscr?cmd=_s-xclick&hosted_button_id=4079633