Elžbieta

Kategorija
Radę namus
Apie gyvūną
Nesakykit, kad pikta. Ne, ji nėra pikta. Ji pavargusi nuo per pora mėnesių praėjusių kelionėse, pervežimuose, vis kitų namų keitimo, vis naujų žmonių, naujų kvapų, naujų balsų ir jei mokėtų ir suprastų ką sakai iš žodžių, net tada, girdėdama kaskart „viskas bus gerai“, jau negalėtų tuo tikėti, nes žodžiai sau, o gyvenimas sau. Nėra gerai. Išnešta iš namų, kuriuose užaugo, bet neliko kas ja rūpintųsi, pabuvo vienur, tada kitur, netiko, senbuvis katinas nepatiko jai, ji nepatiko jam, vėl kita vieta, laikina, vėl kita vieta ir vėl laikina… Nu, žodžiu, kad taip mums kuriam tiek per tokį trumpą laiką, tai jau ne tik iš padilbų žiūrėtume, bet siera spjaudytumėmės… -mėmės… geras žodis:) Nukrypau, nes tai padeda atsipalaiduoti kaip pirštukų mankšta vaikučiai! Padėkim į šalį rašiklius ir pamankštinkim pirštukus! Iškėlę rankytes į viršų!Va taip, labai gerai! Prisimenat, kas turit tokius prisiminimus, pradinėse klasėse tokią mankštą pamokų metu darydavot;)Tai va, net rašant pavargstama, o taip iš vietos į vietą kaip tada pavargstama… ech, o ką gali Elžbieta, pasipriešinti?Na, geriau jau to nedarytų, ji tai intuityviai jaučia, priima kad ir kas, įglostyta ima murkti, kelti nugarytę, vis dar ir urgzteldama jei kuri katė arčiau jos narvo prieina, gina teritoriją Elžbieta, nenori vėl naujų draugų kačių, nes ji nenori kačių draugystės. Jai reikia tik žmogaus. Ramių žmonių. Netriukšmingų. Nebūtinai vyresnio amžiaus, bet be triukšmautojų gyvenančių, sėsliai, į kiemą mielai išeitų jau tikrai apsipratus, nuo vežiojimų pailsėjusi, tai negi daug nori?Poilsio kaip ir tie pirštukai nuo rašiklių.
Apie keturių atrodo metų, siamo mišrūnė ryškiomis žydromis akimis, visiškai trumpučio kailiuko, sterilizuota ir visa kita. Ieškosi namų. Kaip aprašyta. Ramių. Ar pavyks?Aišku pavyks, tik norėtųsi greičiau.
 
Prašom apsilankyti globos namuose, dirbam kasdien, įskaitant ir savaitgalius, ir šventines dienas, nuo 8 iki 16val. Tel.: 861232964 (iki 16val) arba 861232962 (po 17val)
O mes visada laukiam ir esam be galo dėkingi už jūsų kad ir keleto eurų indėlį padedant mums padėti jiems:
Utenos rajono gyvūnų mylėtojų draugija
Įm. kodas: 184211367
a.s. LT417044060002546192, SEB bankas
Mus galite paremti per PayPal:
https://www.paypal.com/cgi-bin/webscr?cmd=_s-xclick&hosted_button_id=4079633
https://bank.paysera.com/popup/pay/pick_payment_email