Baltas

Kategorija
Radę namus
Apie gyvūną
Jis toks didelis ir baltas ir anaiptol ne su baltu charakteriu jei galima būtų spalvai būdo bruožus suteikti. Baltas tai dar nereiškia mielutis, nors ir švelnutis. Švelnus kailis, tankus kailis, charakteris sodrus, prisotintas AŠ ir … ir daugiau nieko – Jis baltas, gražus, jaunas, stiprus ir kitų katinų nepripažįsta aukščiau, teko biškį pridaryti, dideliame narve apgyvendinti, kad kiti kambario katinukai biškiuką nuo jo valdymo pailsėtų. Tarsi labai ir nevyksta kova, atvirai kailis neplyšta, bet va, žiūrėk, jau sėdi kuris iš jauniklių kampe ir… sėdi. Niekas nevyksta, o katinas sėdi, tai jau žinok, kad Baltas jam paaiškino gyvenimo taisykles. Jam tiktų didelis kiemas, sodyba, sodas, pieva, tvenkinys… oi, nebent jis pradėtų karosams vadovauti, jei to bijot tai geriau dabar išžvejokit. Arba jau paskui, kai Baltas pas Jus kieme vaikščios.
O žmogui kaip?Na, buvo visai lengvai glostomas, tačiau proporcingai laiko trūkumui didėjant, mažėja laikas skiriamas senbuviams – jo reikia naujiems bent kiek pripratinti, pamatyti, nufotografuoti, aprašyti ir t.t. ir pan., taigi, Baltas anksčiau mano glostomas, dabar rankos pasivejamas tik pro šalį švilpiantis ir vos vos paliečiant jo stamantrią, gerai įaugusią nugarą. Žodžiu, rankų nėra, nebent jūsiškės padėtų. Parsivežti namo, paleisti ir pora savaičių laukti kol išlįs iš palovio, stebėti kaip kasdien drąsėja kol po mėnesio (dar vieno) jau manau galėtumėt ir Jūs tą nugarą liesti. Žodžiu, laiko su juo reikėtų, bet ko nepadarysi dėl savo sodybos ir vaizdo pro langą – išdidžiai, pakelta galva uosdamas orą žengią per žalią veją didelis, baltas kaip pirmasis sniegas užklojęs žemę katinas, kiemo karalius. Mmmm…
 
Prašom apsilankyti globos namuose, dirbam kasdien, įskaitant ir savaitgalius, ir šventines dienas, nuo 8 iki 16val. Tel.: 861232964 (iki 16val) arba 861232962 (po 17val)
O mes visada laukiam ir esam be galo dėkingi už jūsų kad ir keleto eurų indėlį padedant mums padėti jiems:
Utenos rajono gyvūnų mylėtojų draugija
Įm. kodas: 184211367
a.s. LT417044060002546192, SEB bankas
Mus galite paremti per PayPal:
https://www.paypal.com/cgi-bin/webscr?cmd=_s-xclick&hosted_button_id=4079633
https://bank.paysera.com/popup/pay/pick_payment_email