Faina

Kategorija
Katės
Apie gyvūną
Nemanau, kad nors vienas imtų ginčytis, kad Faina yra ypatinga katė. Katytė. Smulkmenėlė gal kokių 9mėn. amžiaus – kompaktiškiau nebūna, tiesiog mažuliukė, apalutė, smulkių kauliukų, labai gyvo, judraus būdo-reakcijos į viską. Reaguoja staigiai, stebi ramiai, tyliai, o kai tik brauksi ranka per galvą jau žiūrėk ranka seniai ir nugarą perbraukus, net Faina pasistengia, kad ji nuvažiuotų tą patį mirksnį ir jau sugrįžusi vėl galvutę liestų, Faina taip mikliai nugara žongliruoja ją išriesdama, pakeldama ir rankai padėdama slysti, net reaguot nespeji. O ji spėja viską, Ji kaip žaibukas – viskas vienu metu apdaroma. Ir dar patrepsėt ir kojelėmis paminkyti spėja, o kad motoriukas murkimo visą laiką įjungtas tai ir sakyti nereikia – tiesiog meistrė daug darbų viena akimirka atlikti.
Šita maža, guvi, bistra, smili kataitė labai meili ir dar meilesnė darosi mokydamasi ant rankų sėdėti, matyt tai jai buvo naujiena, tačiau ją priėmė labai novatoriškai – iškart ir penelyg nesispyriodama – pakėliau visą išsiskėtusią, ji tarsi pagalvojo ar tai gerai ar blogai, po to suprato, kad blogai nėra ir nusileido – sako, sėdėsiu ant rankų jeigu taip. Ir sėdėjo, leidosi nešama, nesispyriojo – priprato.
 
Meilutė Faina jau sterilizuota.
Prašom apsilankyti globos namuose, dirbam kasdien, įskaitant ir savaitgalius, ir šventines dienas, nuo 8 iki 16val. Tel.: 861232964 (iki 16val) arba 861232962 (po 17val)
O mes visada laukiam ir esam be galo dėkingi už jūsų kad ir keleto eurų indėlį padedant mums padėti jiems:
Utenos rajono gyvūnų mylėtojų draugija
Įm. kodas: 184211367
a.s. LT417044060002546192, SEB bankas
Mus galite paremti per PayPal:
https://www.paypal.com/cgi-bin/webscr?cmd=_s-xclick&hosted_button_id=4079633
https://bank.paysera.com/popup/pay/pick_payment_email