Faina

Kategorija
Radę namus
Apie gyvūną
Faina – tai tokia mažutė, kompaktiška katytė, smulki, mažutė, trumputė, dideliausiomis akimis-lėkštėmis, visa pūkuota, striukutė, bukutė, minkštutė, trumpa pūsta uodegyte ir visus išdurianti jei kuris labai nesigilina tik pagal standartus vertina vos akį užmetęs „ai, čia paauglytė, dar užaugs…“ Ir bėga kitų fotkint su Faina plunksnele pažaidęs, įvertinęs kokia ji žvitri, judri, žaisminga, miela ir t.t. ir pan. ir vakare jau skelbimą įkalantis – „namų ieško apie 6 mėn amžiaus katytė Faina…“ Ryte ją pasiima žmonės kaipo jauną, sterilizuotą, o po 2-3 savaičių grąžina pasipiktinę, kad liko apgauti – norėjo jaunos, o gavo va, kokią fainą Fainą, nu bet nejauną! Matyt jie nežinojo, kad visi mes subręstam ir ne tiek daug reikia ir keturi metai vėju pralekia, nespėtų juk ir pastebėti ir jau būtų ta Faina ir tų keturių, net jei tada būtų iš tikrųjų tų šešių mėnesių… Kažin kas ką supratot ką norėjau ir ką pasakiau?:)
Tas senas kačių vilkas, amžių tąkart kreivai įvertinęs tai buvau aš, ups:) Na, taip būna be galo labai retai, bet, kaip matom, būna, persiprašau:)
Kam visa tai pasakoju?Na, kad įtikinčiau, jog Faina tikrai kaip paauglytė. Simpatiška, pasipūtusi kailiuku kaip su aureole minkšta vaikštanti, tiksliau, tipenanti smiliai, žvitriai visur kaip mažas kačiukas.
Tai va, Faina be namų kad ir kaip galiausiai jų ieškanti-laukianti iš naujo.
Laukiam kartu su ja. Su nakties karaliene akimis-mėnuliais.
 
Prašom apsilankyti globos namuose, dirbam kasdien, įskaitant ir savaitgalius, ir šventines dienas, nuo 8 iki 16val. Tel.: 861232964 (iki 16val) arba 861232962 (po 17val)
O mes visada laukiam ir esam be galo dėkingi už jūsų kad ir keleto eurų indėlį padedant mums padėti jiems:
Utenos rajono gyvūnų mylėtojų draugija
Įm. kodas: 184211367
a.s. LT417044060002546192, SEB bankas
Mus galite paremti per PayPal:
https://www.paypal.com/cgi-bin/webscr?cmd=_s-xclick&hosted_button_id=4079633
https://bank.paysera.com/popup/pay/pick_payment_email