Fanius

Kategorija
Radę namus
Apie gyvūną
Kaime pastebėtas prieš savaitę. Pas visus šunys savi, dar vieno nereikia. Gaila, žinoma, bet gal išeis?Gal gi turi kur eiti?Na, žinot, kaip būna – ateina iš kažkur, pas kalytes atbėga, pabūna, pavarvina seilę, išeina.
 
Fanius nešėjo, jėgų jau vis mažėjo ir mažėjo, dar tas alinantis karštis. Buvo silpnas, jau perkūdęs, nedaėdęs, nežinia iš kokio tolumo kaimo išėjęs taip „laikytas“, panašu, kad pastoviai ant dietos buvęs. Ėjo, ėjo, priėjo namus ir mėgino tai pas vienus, tai pas kitus, ieškojo maisto, vandens tai dar gali rasti kokiame kibire laistymui padėtame, o maisto?Ne žiogas, žolės nepakanka.
Dar ėjo, įgriuvo į upelį, gerai negilus, išsikapstė, isipynė į elektros piemenį, gerai, kad nebuvo elektra paleista,gerai, kad moteriškė pamatė ir nepaliko, priėjo, pažiūrėjo, kad gal nepiktas, išpainiojo tai nors liko žaizdos ant visų kojų, bet elektra neužmušė. Daug GERAI susidėjo pas Fanių – pamatė, nepaliko, išpainiojo, ieškojo pagalbos, skambino seniūnei, ji irgi ieškojo, tada dar GERAI, kad priėmė į tvartuką nuo saulės ir jau tykojusių musių išgelbėjo (ant žaizdų pridėti musių kiaušinėliai išsirita tokiame karštyje kaip krentančios kometos tokiu greičiu ir puvimas gali per kelias valandas prasidėti), davė kotletą, jetus, kaip mielai jis tą kotletą įsiurbė. Nereikėjo kramtyti. Ir tada atvažiavom paimti, jau iš tvarto vedant Fanius laigyti ėmė savo silpnom kojom, bet jau praskaidrėjusiomis akimis. Nes jie jaučia. Pajuto, kad jau ramu, nepaliks, pasirūpins.
Fanius nėra senas šuo kaip atrodė iš pradžių, tiesiog gyvenimas jį labai pasendino, sąlygos laikymo, kai laiko ir daugiau dėl nieko galvos nesuka – tik pririšti. Kūdas kaip dviratis po tuo savo tankiu laikiuko kailiuku, kurį visą dar nušukuot reikia, nes ten ne kas liks po to, viskas išsipešios. Gal apie 6 metų šuo. Tai, pagalvokit, visai jaunas.
Žaizdas sutvarkėm, jau fotografuojamės, jau liežuvis linksmiau kyšo. Ir einam ilsėtis. O Jūs ateikit Fanių pavedžioti ir iššukuoti, pabendrausit ir pajusit ką Jūsų buvimas su gyvūnu jam duoda, kaip jis tai vertina, kaip niekas kitas iš Jūsų pažįstamų nesidžiaugs Jumis kitą kartą sutikęs. Nuoširdus džiaugsmas ir nesavanaudiškas prisirišimas – laukia, kad duotų Jums. Nes visuomet bendraudami su gyvūnų išlošiam mes, gaunam daugiau nei duodam. Vyksta dalinimasis.
Prašom apsilankyti globos namuose, dirbam kasdien, įskaitant ir savaitgalius, ir šventines dienas, nuo 8 iki 16val. Tel.: 861278782 (iki 16val) arba 861232962 (po 17val)
O mes visada laukiam ir esam be galo dėkingi už jūsų kad ir keleto eurų indėlį padedant mums padėti jiems:
Utenos rajono gyvūnų mylėtojų draugija
Įm. kodas: 184211367
a.s. LT417044060002546192, SEB bankas
Mus galite paremti per PayPal:
https://www.paypal.com/cgi-bin/webscr?cmd=_s-xclick&hosted_button_id=4079633