Juoda balta mergytė pūkė

Kategorija
Radę namus
Apie gyvūną

Dviejų mėnesių kruopelė su sagelėmis, su mažomis auselėmis, ūsai balti, nagiukai smaili… Kaip ir viskas aišku, nėra reikalo vardinti, bet tik tada jei metei žvilgsnį „ai, kačiukas“ nusisukai ir nuėjai. Bet jei pažiūrėsi, tada pamatysi. Atsiveria akys. Pamatai ko nematęs. Nežiūrėk tik Ai.., žiūrėk, kad dar ką nors ir pamatytum. Akys Tavo tik informacijai perduoti į smegenis, į Tavo kompą, žiūrėk širdimi, tada matysi ausiukus, nagiukus ir išlėks Tavo širdis iš krūtinės iš nuostabos „OOOo, kaip aš ankčiau to nemačiau??“ Aha, žiūri, bet nematai, taip jau yra su mumis, žmonėmis, kad pamatytume, turim žiūrėti:)
Nuostabu. Jie nuostabūs gamtos kūriniai.
Čia trijulė – juoda su baltu pūkuota katytė, pūkuotas katiniukas ir pūkuota katytė:) Visi kelia tik „Ai!..negaliu kokie jie..“ ir daugiau žodžių neišlemensi, nes smegenys į juos žiūrint būna išsijungę, dirba širdis, tvaksi ir trukdo rinkti žodžius, bet kam jie?Jei jau matom ir jaučiam.?

Čia mergytės pūkės skelbimas ir foto:

Dabar nukirminti, bus sučipuoti, kai paaugs padėsim pasirūpinti jų sterilizacijomis.
Prašom apsilankyti globos namuose, dirbam kasdien, įskaitant ir savaitgalius, ir šventines dienas, nuo 8 iki 16val. Tel.: 861278782 (iki 16val) arba 861232962 (po 17val)
O mes visada laukiam ir esam be galo dėkingi už jūsų kad ir keleto eurų indėlį padedant mums padėti jiems:
Utenos rajono gyvūnų mylėtojų draugija
Įm. kodas: 184211367
a.s. LT417044060002546192, SEB bankas
Mus galite paremti per PayPal:
https://www.paypal.com/cgi-bin/webscr…