Fryda

Kategorija
Radę namus
Apie gyvūną
Fryda. Katė, ,kuriai nereikia pristatymo. Reikia pamatyti ir po minutės žinai, kad ji TA. Šaltų nervų, nors gal ir be nervų jau greičiau:) Rami kaip belgas, nors lietuviško grožio:)MIela santūriai, ramiai, be garso ir nepastebimai, bet prilimpa nuo tos akimirkos kai susitinki. Jaunutė, iki dviejų metų amžiaus, smulki, puošni, elegantiška, po poros mėnesių pražysiančiu kailiuku – tai reiškia, kad šiuo metu dar turi mažiukų pupsių, kuriuos maitina tai ir kailiukas nros labai gražus, bet bus gražesnis kai mažiai ras namus, o katytė bus pailsėjusi.
Draugė kaip nuo neatmenamų laikų būtumėt pažįstami, jokio streso susitikus. . Naujus namus apžiūri ir jau viskas, čia jos. Namuose šuo?na, ir gerai, net gerai tai, kad tas šuo smalsus, judrus, triukšmingas – Frydai nemaišo, nei peštynių, nei muštynių – pamatė, apšnypštė, pasakė, kad jeigu ką tai ji irgi turi balsą ir viskas, jokių daugiau nesklandumų. Apie kojas visiems namiškiams trinasi, sveikinasi, tarsi sako, „O, seniai nesimatėm“ Žodžiu, kaip čia buvusi.
Po dviejų savaičių jau galės keliauti į nuolatinius namus, rekomenduoju rezervuoti:)Sterilizacija pasirūpinsim šiek tiek vėliau, mėnesio bėgyje.
Dėl Frydos skambinti jos globėjai 867199315