Mažės

Kategorija
Radę namus
Apie gyvūną
Pirma foto – pasakykit skirtumus. Aš!Aš! Keliu ranką, šoku iš vietos – ausys! Taip, teisingai – vienos stačios, plačios (net nežinojau, kad drambliukai ausis tokias hmm.. dramblines gali pastatyti:) ), kitos galiukais PLIUMPT per pusę nuleisti. Žavumėlis:) Mielumas:)
Sesės labai panašios ir labai skirtingos – stačiaausė, vos ne dvigubai stambesnė, tvirtų, storų kojyčių ir lapcyčių, drūta, apvalaina ir tokios nepastumsi, stovės tvirtai įsispyrusi, ne vėjo parpučiama, o ta nuleistais ausiukais tai smulkutė, mažutė, lyg būtų takso, t.y. pailgesnio pavidalo kūnelio, bet irgi ne visai, šiaip tiesiog tokia stamantri, na, bet smulkutė.
Abi buvo įpratę laisvai laukais lakstyti ir net nuo rankų pabėgti, o dabar sėdi bliūde ir jau kadangi trečia diena, tai ir pilvelius į viršų išvertusios, jau priima visus glostymus vis drąsiau ir drąsiau, jau didesniąją spėjau į lauką išsinešti ir vos vos prie vedžiojimo pirmus žingsnelius pratinti. Dar nenori, nesupranta kodėl jos prigimtinė teisė laisvai bėgti į tą pusę mano suvaržoma ir prašoma eiti į kitą, Tai įsispiria ausimis į žemę ir kaip mažas vaikas, sako, ne, neisiu. Na, bet žengia. Na, ir vėl užsizikeriuoja:) Ryt bus lengviau, poryt paprasčiau, o po savaitės, žiū, jau ir paskui pavadėlį laigys:) Reikia mažylėms tvarkos išmokti kad naminėmis-kambarinėmis galėtų patapti.
Mažėms apie 4 mėnesiai, kai paaugs padėsim sterilizuoti, o užaugs stambesnioji iki pusės blauzdų ir tarkim gal iki 12 kg, mažesnioji, aiškiai, bus kokiais 4 kg lengvesnė už sesę. Tai skaičiuokit, galvokit ir atvažiuokit lankyti, sauso mažų šuniukų maistelio nemirškit prigriebti, na, ir kokį konservą, pvz:))
 
Ai, važiuokit kad ir kaip, laukiam visaip ir su lauktuvėmis ir be lauktuvių:)
Prašom apsilankyti globos namuose, dirbam kasdien, įskaitant ir savaitgalius, ir šventines dienas, nuo 8 iki 16val. Tel.: 861278782 (iki 16val) arba 861232962 (po 17val)
O mes visada laukiam ir esam be galo dėkingi už jūsų kad ir keleto eurų indėlį padedant mums padėti jiems:
Utenos rajono gyvūnų mylėtojų draugija
Įm. kodas: 184211367
a.s. LT417044060002546192, SEB bankas
Mus galite paremti per PayPal:
https://www.paypal.com/cgi-bin/webscr?cmd=_s-xclick&hosted_button_id=4079633