Geltonos Akys

Kategorija
Radę namus
Apie gyvūną
Man gražu, nuostabu, noriu, kad ir Jūs pasinuostabėtumėt:))
Geltonos Akys. Indėnišką vardą turinti paauglytė nėra nei labai laukinė, nei labai paimama, bet paprastai tai paimam, vadinasi, jai nereikėtų mėnesių mėnesiais po lova lindėti, ji tas greitesnis variantas prisipratinimui. Ir nekerta, neduoda atgal, pabėgt gali, bet suradus gali drąsiai imtis jaukinimosi prcso ir glostyti, imti ant rankų.
Mėnuliaveidė apvaliaveidė, net nesuprasi iš kur tas apvalumas kaip skriestuvu galvytę piešiant pasidarbuota. Minkštas, tankus, net irgi sakau, kad apvalus, kailis. Kompaktiška, nedidelė, apie 7mėn. amžiaus su sterilizuota katytė.
Net neužsiminiau apie akis, nes net prietaringai privengiu – jų toks geltonis, kad oi, ojojoj, grožis. Užsiveria, o tu lauki, žiūri žiūri ir tada OPLIA! atsidaro tą pačią akimirką net atšoki toks efektas – geltonis! Juodumoje…. Taip trenkia kaip stiprūs prožektoriai iš arti tiesiai į akis tamsoje.
Pritrenkiantis grožis.
 
Na, palieku Jus, žiūrėkitės, bandykitės kiek Jūsų akys stiprios ir širdys užkietėję. Kurių neužkietėję tie greit išskįs ir atlėks pridusę „Kur mūsų Geltonos Akys???Mes jos pasiilgom!“
Nes iš tikrųjų tai visi mes kažko pasiilgę, kažką praradę ir kartais supranti tai tik kai pamatai – TAI! Štai ko!
 
Prašom apsilankyti globos namuose, dirbam kasdien, įskaitant ir savaitgalius, ir šventines dienas, nuo 8 iki 16val. Tel.: 861278782 (iki 16val) arba 861232962 (po 17val)
O mes visada laukiam ir esam be galo dėkingi už jūsų kad ir keleto eurų indėlį padedant mums padėti jiems:
Utenos rajono gyvūnų mylėtojų draugija
Įm. kodas: 184211367
a.s. LT417044060002546192, SEB bankas
Mus galite paremti per PayPal:
https://www.paypal.com/cgi-bin/webscr?cmd=_s-xclick&hosted_button_id=4079633