Katiniukas

Kategorija
Radę namus
Apie gyvūną

Katiniukas. Dailutis ir jaunai atrodantis… kaip jaunai?Na, jam gal jau ir kokie šeši mėnesiai gali būti, bet jis atrodo kaip maksimum keturių, o visas tvirtas, aptakus, stamantrus, kaip nulietas jauno atleto kūnelis dailiu trumpučiu rusvai juodu net kai įsižiūri tai ir parainavimais išlendančiais pro rudumai juodumą kailiuku, kai paimi tai toks mažutis mielutis. Kai nenori dūkti tai gali ir paimti, ir išglostyti – katiniukas meilus, bendraujantis, drąsus. O kai jau nori žaisti tai tik turėk plunksnelę ir katiniukas bus tavo – visus katiniukus gali „paimti“ plunkenelių pagalba, visi negali joms atsispirti. Kai eisit katiniukų pas mus žiūrėti neužmirškit jiems mažą dovanėlę-plunksnelę – bus dėkingi už tas akimirkas ir už tą jiems paliktą žaisti taip trokštamą žaisliuką. Aišku, tas plunksnas jie greitai ištrauko, geriau vieniems nepalikinėti, ilgiau džiaugsis.
O grįžtant prie šio paaugliuko, tai jis jau kastruotas ir visa kita padaryta ir tik liko jį į namus parsivežti. Laukiam!

Prašom apsilankyti globos namuose, dirbam kasdien, įskaitant ir savaitgalius, ir šventines dienas, nuo 8 iki 16val. Tel.: 861278782 (iki 16val) arba 861232962 (po 17val)
O mes visada laukiam ir esam be galo dėkingi už jūsų kad ir keleto eurų indėlį padedant mums padėti jiems:
Utenos rajono gyvūnų mylėtojų draugija
Įm. kodas: 184211367
a.s. LT417044060002546192, SEB bankas
Mus galite paremti per PayPal:
https://www.paypal.com/cgi-bin/webscr…