Hilas

Kategorija
Radę namus
Apie gyvūną
Hilas. Kažkas tokio.
Na, ir pats faktas, kad jau kuris laikas nelikus jo šeimininkų jis bastėsi po Zarasus kaip neatpažintas objektas:D Tai čia kažkas dar labiau TOKIO! Nu neįsivaizduoju kiek žmonių gyvena šiame mieste, kiek teko jį susitikti ir kad tokio šuns nešokti imti kaip rasto aukso grynuolio?! Nesuprantu ir nesuprasiu.
Hilas. Aukso grynuolis. Aukščiausios prabos.
Iki dviejų metų amžiaus, aukštas, didžiulis, tik masės nėra rotveilerinės tai visas dydis virš 32 kg;) Nepakartojamas. Gerumo šuo… eina sau… Jau išbandytas šukavimu – net uodegą iššukavom, išpešėm susivėlusius, bekrentančius gabalus kailio, o jis kantriai stovėjo, leidosi, net nesipriešino. Nuostabus šuo. Kai eina tai tarsi žirgas risnoja kojas taip gražiai dėlioja iškėlęs galvą, užraitęs uodegą, ristele aplink besitairydamas, o alasas kieme, o visi šunys loja! Eina Hilas! O jis ramiai, nereaguoja kol kas į tai kas jam ką apie jį loja, jokio piktumo kitiems nerodo – lai sau loja, matyt jis biškiuką pamedituojantis, į save, tai jam dzin kas ką apie jį loja;)
Tai šitam grynuoliui grynų namų ieškosim – su tokiu pačiu polėkiu žmonių, aukštai iškeltomis galvomis ir daugiau į save;)
Na, biškį juokauju, bet jei rimtai, tai namų gerų, žmonių dar geresnių, kad būtų draugai. Hilas tik draugystei, labradorinio gerumo rudaakis.
865556694
861232962