Hileris

Kategorija
Radę namus
Apie gyvūną
Hileris. Šiiiltas. Didelis. Dar paauglys, apie šešių mėnesių, bet jau didelis, ilgas, ilgų galūnių ir šiiilto kailiuko. Ir akys šiltai žiūri. Iškart nepasitikinčiai, bet po to atšyla ir jau šiltai. Imi, glostai, atsipalaiduoja, išvirsta ant šono, kojas į priekį ištiesia, atsipalaiduoja ir leidžiasi nešamas kartu su banga į priekį kai nėra žmogaus baimės. Po truputį ir plauksit sau abu nešami, lengvai, pamažėle, neskubant kol apsiprasit tiek, kad ir jis įsidūks, lentynomis pereis, tikrindamas, tik labai skubėdamas tai ne viską gerai apžiūrėdamas, bet kai skubi, žinia, kai ko nepastebi, kai kas UPS nukrist gali, na, žinot, kam nepasitaiko… Sakau tai ne tam kad dabar jau išsigąstumėt ir nustebtumėt, sakau taip tam, kad žinotumėt jei nežinot, kad bus ne tik ramus, mielas, bet ir mielas-padykęs, nes jis katinas, kojos ilgos, uodega ilga (beje, nėra lygiai melsva kaip kūno kailiukas, bet melsva ir dar parainuota-iš kur tie rainumai?:) ), taigi, jei jaunas, tai bus ir padykęs, nevisad nedrąsiai iš kampo žiūrintis. Kad po to nebūtų siurprizas, sakysit, nežinojot:) Bet jei norit jauno katino tai jie visi tokie – siurprizininkai:) ypač mėgstantys anksti rytais viską tikrint. Ir anksti tai ne 7val kaip Jums atrodo, o anksti tai reiškia tarp 4-5val:) Arba rinkitės tuomet vyresnį, bent virš penkių metų katiną. Bus ramiau.
Na, ką dar?Jau prigąsdinau, dabar galiu nuraminti – kastruotas, visa kita padaryta, jokių kitų problemų, socializacija pradėta, gera pradžia – pusė darbo.
Prašom apsilankyti globos namuose, dirbam kasdien, įskaitant ir savaitgalius, ir šventines dienas, nuo 8 iki 16val. Tel.: 861278782 (iki 16val) arba 861232962 (po 17val)
O mes visada laukiam ir esam be galo dėkingi už jūsų kad ir keleto eurų indėlį padedant mums padėti jiems:
Utenos rajono gyvūnų mylėtojų draugija
Įm. kodas: 184211367
a.s. LT417044060002546192, SEB bankas
Mus galite paremti per PayPal:
https://www.paypal.com/cgi-bin/webscr?cmd=_s-xclick&hosted_button_id=4079633