Šonas

Kategorija
Radę namus
Apie gyvūną
Sakoma „rankinį užtraukė“, suprask, nu nein ir baigta! Kas nein? Nu daug kas gali – reikalai, norai, gyvenimas, bele kas. Tai va, nein Šonui ir baigta! Kai neteko šeimininko, vos dviejų metų Šonas, nepaisant visų gerųjų savo savybių, kokios laikiukui priklausomos, užtraukė jo likimas rankinį ir laiko gerai ant sprendžinos įtempęs. Reik kažkaip atlaisvint šitą reikalą, gaila vieno voljere palikto gyvent vienam pačiam sau, be bendravimo ir neaiškaus rytojaus. Kažkaip jau pora kartų jis patraukė ne tuos, kuriuose turėjo patraukti – neapsisprendusius, negalvojančius, matančius tik „Oi, gražus šuo, noriu!“ O to maža, to „noriu“, Dar labai nuo galėjimo parein:)Tai pirmiausiai žiūrėkit ar galit, ar reikia ir tada ar norit, tada gausis.
Šonas jaunas, aktyvus, judrus, mielas, su visais bele kaip draugiškas, nes juk laikiukas tai jie daugumoje tokie ir yra – jiems visi draugai, išskyrus, žinoma, vištas. Aš čia apie paukščius vištas kalbu:)
Tai va, jokian butan jo neįkišit net nemėginkit ir jam voljero reikia, r daug sporto reikia, daug laukų ir bėgimo, kelių ir bekelių, jis medžioklinis, pėdsekinis kad ir kiek jame to, vadinamo, mėlyno ar violetinio kraujo yr, nesvarbu, svarbu, kad prigimtis jo tokia – medžioklinė.
Tai, prašom pagalvokit, apsispręskit ir jei tik galit-norit-reikia padarykit Šono gyvenimą laimingu – būkit jo draugais!
 
Dėl Šono skambinti tel.: 862654629
 
O mes visada laukiam ir esam be galo dėkingi už jūsų kad ir keleto eurų indėlį padedant mums padėti jiems:
Utenos rajono gyvūnų mylėtojų draugija
Įm. kodas: 184211367
a.s. LT417044060002546192, SEB bankas
Mus galite paremti per PayPal:
https://www.paypal.com/cgi-bin/webscr?cmd=_s-xclick&hosted_button_id=4079633