Juoduliai

Kategorija
Radę namus
Apie gyvūną
Reto grožio juodžiai.Retai būna tokie įmitę mažiuliai. Nes maitinami žalia mėsa, dažniausiai vištų galvomis ir kadangi jos, kaip sako juos auginantis žmogus, neapdorojamos jokiais chemikalais kaip kad vištiena skirta žmonėms (na, tame racijos ko gero, yra, žiūrėkit, verdama vištiena taip dvokia, kad ne kiekvienam atlaikomas kvapas), be to, gauna šviežio, riebaus karvės pieno, tai kačiukai nors nėra dviejų mėnesių, bet tokie tvirti, apvalūs, raumeningi, žvilgančiais, sveikais kailiukais, tokie smagūs, mieli paimti, kad paėmus nesinori paleisti. Geras jausmas kai katinukas toks mažutis ir taip gerai nuaugęs. Ir mieli, ir dresiruoti, o gal reikia sakyti, protingi, užtat ir dresūros jiems nereikia. Išneša juos į lauką tai toje dėžutėje nešyklėje ir sėdi visi, čia kaip jų namelis-tvirtovė ir namuose įpratę joje suliįsti visas penketas ir miegoti susiglaudus, ir vos nosį iškišę, atgal rauna net prigulę, vėjas mat labai didelis buvo, nosis rietė į viršų ir ausis pleveno ant kalniuko atviro stovint. Prie savo globėjo labai pripratę, geras žmogus, tik va, kačiukų jam visų tikrai nereikia, nors jau dabar graudinasi kaip bus be jų, įprato kaip su jais smagu, tačiau mamą katę jau dabar sutaręs su vet. gydytoju kad kai mažiai išsidovanos tai sterliizuos. Sako, taip sunku su katinukais atsisveikint būna.
Iš penketo viena katytė, o kiti broliai milžinai gimę gegužės 8 d.
Blizgiukai o ne katukai, buvo sunku liautis tai vieną tai kitą kelti, glausti ir niurkyti bučiuoti tuos mielus nosiukus.
 
Katiniukai prie Užpalių sodyboje, jei norit, galit paskambinti 861232962, atvešiu patį gražiausią (meluoju, žinoma, neišrinkčiau gražiausio, nes kiekvienas toks ir yra pats pačiausias, bet kad atvežčiau tai tikrai, neapgaudinėju:) )
Užveščiau nukirmint, nublusint, sučipuot, kai paaugs padėsim su sterilizacijomis. Galit važiuoti patys, Jūsų pasirinkimas – kas pirmesnis, tas gudresnis:) Skambinkit ir susitarsit kad būtų žmogus namuose tel.: 867092605