Kaip vaivorykštė

Kategorija
Radę namus
Apie gyvūną

Čia nelabai ką galiu pasakyt, tik kad JAAAATUS… Ir ką bepridursi?Kad rudenį lapai kai jau pakąsti šalnų, bet dar puošia medžius, o dalis lapų jau visomis ryškiausiomis spalvomis ribuliuoja apklota žemė, tai akyse mums tada ribuliuoja mažiau?Tai jo, būtent. Nes čia tai iš viso, čia matai akis ir kai viskas taip gyva, kartu ir nenusakomai spalvinga, ryšku tai negali suprast iš kur tai imasi, iš kur ateina? Spalvos… Šiandien švietė saulė ir lijo lietus, o dangų apjuosusi vaivorykštė gulė virš kelio – buvo gražu ir nenusakoma, kaip kad dabar žiūrint į šias jaunutes, apie šešių mėnesių amžiaus, nors smulkutes, atrodančias kaip kokių keturių mėnesių katytes. Jos pirmą kartą taip arti žmogaus ir negali pabėgti – baisoka, nors, ypač trumpaplaukė atrodo daug ramesnė. Bet tai pirmos valandos, reikės trupučio laiko ir šie grožiai taps rankiniais, naminiais ir užklojusiais savo spalvomis visus namus.
Jei tik mylit trispalves, prašom, imkit, prisijaukinsit namuose jei turėsit kantrybės išlaukti kol laukinukės taps naminėmis.
Sterilizuotos.
Prašom apsilankyti globos namuose, dirbam kasdien, įskaitant ir savaitgalius, ir šventines dienas, nuo 8 iki 16val. Tel.: 861278782 (iki 16val) arba 861232962 (po 17val)
O mes visada laukiam ir esam be galo dėkingi už jūsų kad ir keleto eurų indėlį padedant mums padėti jiems:
Utenos rajono gyvūnų mylėtojų draugija
Įm. kodas: 184211367
a.s. LT417044060002546192, SEB bankas
Mus galite paremti per PayPal:
https://www.paypal.com/cgi-bin/webscr…