Uka

Kategorija
Radę namus
Apie gyvūną
Ką matot kai žiūrit į šį snukutį?Tą patį ką aš?Tyruma. Tokią matai tik gamtoje. Veiduose žmonių?Retai. Mes nešiojam ne tik akinius nuo saulės. Mes dedamės veidą ir einam į gatvę. Kaip Joaquino Phoenixo suvaidintas Džokeris (jei nematę šio filmo, tikrai rekomenduoju, nors… :)) nu čia gal ne vietoje tokia reklama, nu bet kai apie kaukes pradėjau… ) atleiskit, čia ne apie šią švelnią esybę, čia labiau apie mus, žmones, intarpas:)
 
Grįžtu prie jos, prie Ukos, prie jos net gali pasijusti kažkoks švaresnis, vidumi, ją glostai ir ta smulkutė, kiek smulkesnė nei įprasta galvutė, trumputės, mažutės ausytės, šilkinės švelnumos kailiukas, išsiliejusi pastelės atšvaitais akvarelė po visą kailiuką akis raminančiu margumu ir atgaiva, ir šiluma. Visa viename. Ir katytės būdas – tyli tyli, rami, rami, neįkyri, nelendanti į akis, bet kai pakvieti priimanti visa ką gali duoti, bendrauja ir dalinasi.
Geriau jai atrodo kur nebūtų mažų vaikų erzelio ir sumaišties, būtų ideali, tobula vyresnio amžiaus, ramybės ir susiklausymo trokštančiam žmogui.
Jauna, gal 2-3 metų amžiaus Uka sterilizuota ir visa kita. Ir ramiai laukianti.
 
Prašom apsilankyti globos namuose, dirbam kasdien, įskaitant ir savaitgalius, ir šventines dienas, nuo 8 iki 16val. Tel.: 861278782 (iki 16val) arba 861232962 (po 17val)
O mes visada laukiam ir esam be galo dėkingi už jūsų kad ir keleto eurų indėlį padedant mums padėti jiems:
Utenos rajono gyvūnų mylėtojų draugija
Įm. kodas: 184211367
a.s. LT417044060002546192, SEB bankas
Mus galite paremti per PayPal:
https://www.paypal.com/cgi-bin/webscr?cmd=_s-xclick&hosted_button_id=4079633