Karūnų Mama

Kategorija
Radę namus
Apie gyvūną
Karūnų Mama. Čia toks kodinis, mūsų pavadinimas/vardas tai labai nesidyvykit „Kas čia per vardas??“Tiesiog toks vardas, kad susigaudytume tarp poros šimto kačių ir kačiukų apie ką eina kalba.
Tai va, čia eina kalba apie labai tikrą katę – rainą, rimtą, draugišką, meilią, bet ir su charakteriu, nes keletą kartų paglosčius, perbraukus ranka kailiuką, gali tą kažkelintą kartą braukiant jau gauti ir per nagus – perspėjant, kad viršijai limitą, tokį būdo bruožą vadinam „tikros katės“ bruožu:) Kaip kad kaktusiukas, žiūrėkit, kai žydi tai visi džiaugiasi, grožisi, bet žino, kad ir koks gražus žiedas, bet augalas turi spygliukus ir tai žinodami atitinkamai ir elgiamės Taip ir su dauguma kačių – žinom, kad turi ne tik nagiukus, bet ir reikalui esant juos gali ir panaudoti, tai svarbu žinoti kada. Šiaip katė meili, čia nekalbu apie puolimą ar pan., tik glostymas nėra begalinį jai nenutrūkstamą malonumą nešantis procesas. Kartais reikia liautis:) Apie ką ji ir perspėja.
 
Sutvarkyta viskas, paruošta geram gyvenimui, bus kažkam ir miela, ir gera katė, mielai eitų į lauką, peliautų, mielai sugrįžtų, parodytų grobį, priimtų paglostukus ir eitų miegot į užpečkį.
 
Prašom apsilankyti globos namuose, dirbam kasdien, įskaitant ir savaitgalius, ir šventines dienas, nuo 8 iki 16val. Tel.: 861278782 (iki 16val) arba 861232962 (po 17val)
O mes visada laukiam ir esam be galo dėkingi už jūsų kad ir keleto eurų indėlį padedant mums padėti jiems:
Utenos rajono gyvūnų mylėtojų draugija
Įm. kodas: 184211367
a.s. LT417044060002546192, SEB bankas
Mus galite paremti per PayPal:
https://www.paypal.com/cgi-bin/webscr?cmd=_s-xclick&hosted_button_id=4079633